Innowacyjne drukarki Epson Monna Lisa do druku na bawełnie

Z dumą możemy ogłosić, że nasza oferta rozszerzyła się o nową linię drukarek Epson Monna Lisa do druku na bawełnie i innych materiałach z włókien naturalnych.  Wraz z wprowadzeniem nowej serii, powstała nowa strona, dedykowana tym urządzeniom do druku na tkaninach i dzianinach, druknabawelnie.com.pl.

Epson Monna Lisa to linia drukarek, spełniająca standardy najwyższej jakości. Szybkie, bezbłędne drukowanie, zerowe przestoje, niezrównana elastyczność i możliwość dostosowania się do potrzeb – to cechy które najbardziej wyróżniają serię Monna Lisa na rynku. Drukarki mogą drukować różnymi rodzajami atramentów – pigmentowymi, kwasowymi, reaktywnymi lub dyspersyjnymi.

Propozycja ta jest skierowana do firm, które są zainteresowane rozpoczęciem działalności w branży druku na tekstyliach lub chcą zmodernizować swój park maszynowy, przeznaczony do drukowania na bawełnie i innych materiałach naturalnych.

 

epson monna lisa

Modele drukarek z serii Monna Lisa dla różnych potrzeb i wielkości produkcji:

Epson Monna Lisa ML-8000 – najlepsze technologie Epson dedykowane mniejszym firmom. ML-8000 zapewni doskonały start wszystkim, którzy chcą wejść w branżę drukowania na tkaninach i dzianinach.

Epson Monna Lisa ML-16000 – model idealnie zrównoważony pod względem produktywności, jakości i budżetu. Drukarka stworzona tak, aby sprostała wyzwaniom dużych wolumenów produkcji przy niewielkim nakładzie inwestycyjnym.

Epson Monna Lisa ML-32000 – drukarka zaprojektowana z myślą o dynamicznie zmieniającym się rynku. Z ML-32000 możesz dynamicznie dostosować się do najnowszych trendów, standardów i potrzeb.

Epson Monna Lisa ML-64000 – drukarka do tkanin i dzianin o najwyższej produktywności, wyposażona w najnowsze technologie. Ogromne wolumeny, najszybsze prędkości zadruku, żywe kolory i najwyższa rozdzielczość.

Zapraszamy do poznania EPSON Monna Lisa do druku na tkaninach i dzianinach oraz kontaktu z naszym doradcą .