Rozwijaj biznes z nowym Epsonem

Nowa drukarka sublimacyjna Epson SureColor SC-F500 to druk w dużym formacie, zamknięty w kompaktowej, 24-calowej obudowie. Drukarka idealnie nadaje się do produkcji gadżetów i prezentów na twardych podłożach, ceramice oraz tekstyliach i ubraniach. To najnowsze urządzenie z serii innowacyjnych produktów firmy Epson opracowano z myślą o użytkownikach poszukujących możliwości rozwoju biznesu. Niezależnie od tego, czy tworzysz wydruki na kubkach, podkładkach pod myszy, brelokach do kluczy, etui do telefonów, czy na innych przedmiotach promocyjnych dla szkół i firm, drukarka SC-F500 pomoże  usprawnić produkcję i zminimalizować ilość odpadów.

Wszystkie elementy niezbędne do produkcji gadżetów sublimacyjnych wreszcie od jednego producenta! Żadnych przeróbek i półśrodków. Obudowa + głowica + profile + tusz + papier = EPSON

surecolor sc f500 750x525 1

Najważniejsze cechy:

 • Łatwa obsługa
  4,3 calowy, dotykowy ekran, WiFi, oraz opcjonalne narzędzie Epson Edge Print (RIP)
 • Funkcjonalność
  Kompaktowe rozmiary, inteligentne wydruki, automatyczna zmiana nośników, opcjonalna podstawa
 • Monitorowanie kosztów
  Wbudowane narzędzie do monitorowania kosztów (Epson LFP accounting tool* dostępne od 2020 roku)
 • Wygoda
  System stałego zasilania w atrament
Przechwytywanie

Firma Epson od lat prowadzi dialog ze swoimi klientami, dzięki czemu może produkować urządzenia które spełniają oczekiwania rynku. Nasze główne technologie są opracowane tak, by płynnie ze sobą współpracowały, zapewniając wysoką jakość i niezawodne rezultaty. Wraz ze wspomnianą jakością oferujemy roczną gwarancję dla dodatkowej pewności działania.

Zachowanie zgodności

Wszystkie elementy zestawu, tj.: urządzenie, oprogramowanie, nośniki, gwarancja i atramenty firmy Epson, są spełniają wymogi bezpieczeństwa i ochrony środowiska oraz posiadają certyfikaty Oeko-Tex oraz REACH.

Wejdź na stronę dedykowaną Epson SureColor SC-F500

Model SC-F500 idealnie nadaje się do nisko nakładowej produkcji tekstyliów, np.: toreb, poszewek na poduszki czy odzieży. Drukarka nadaje się również do tworzenia wysokiej jakość wydruków fotograficznych, wydruków na aluminium, szkle czy drewnie. Atramenty sublimacyjne UltraChrome DS firmy Epson umożliwiają tworzenie obrazów o żywych kolorach, ostrych konturach i płynnej gradacji. Drukarka stanowi kompletne rozwiązanie biznesowe, które zostało zaprojektowane tak, aby dać Ci innowacyjną przewagę na każdym poziomie. Gwarantuje perfekcyjne wydruki na podłożach twardych oraz tekstyliach. Zastosowanie stałego sytemu zasilania znacząco redukuje koszty, a dzięki możliwości uzupełniania tuszu w trakcie druku oszczędzasz czas.

Kompaktowa, wydajna i prosta w obsłudze
Pole zadruku drukarki to 24-cale. Małe wymiary urządzenia ułatwią zaplanowanie przestrzeni roboczej. Epson SC-F500 jest wyposażony w innowacyjne technologie pozwalające oszczędzać czas, zwiększać produktywność i ułatwiać pracę.

Intuicyjny w obsłudze panel dotykowy
4,3-calowy ekran dotykowy umożliwia łatwy dostęp do niezbędnych informacji i ustawień. Można z niego korzystać nawet w rękawicach.

Rozwiązanie do zasilania w atrament
Butelki z atramentem można uzupełniać w trakcie drukowania, co znacznie skraca przestoje.

Osłona głowicy
Osłona głowicy poprawia wydajność, zapobiegając stykaniu się nośników z głowicą. Układ przeciw kurzowy.

surecolor sc f500 750x525 iwa