Sublimujesz? Nie kupuj kota w worku!

Drukarka EPSON SureColor SC-F6300 to urządzenie przeznaczone dla producentów odzieży, firm produkujących materiały i gadżety reklamowe. Urządzenie zostało skonfigurowane w sposób zapewniający wysoką wydajność pracy i krótkie przestoje. Przekłada się to na niski całkowity koszt eksploatacji oraz możliwość elastycznego podejścia w realizacji zamówień i planowania procesu produkcji. Rynek produktów wykańczanych w procesie sublimacji jest obszerny, zróżnicowany i ciągle się powiększa. Technologię wykorzystują firmy z branży home decor, w tym producenci zasłon, tkanin tapicerskich, rolet, poduszek ozdobnych, płytek ceramicznych i z materiałów twardych z powłoką poliestrową. Z sublimacji chętnie korzystają także producenci gadżetów reklamowych: smyczy, pokrowców do telefonów, toreb, kubków oraz leżaków i parawanów. Ważną gałęzią przemysłu, która drukuje przy wykorzystaniu ploterów sublimacyjnych są producenci odzieży sportowej. Zdobienie leginsów, koszulek typu t-shirt, bluz i kurtek – tutaj druk sublimacyjny i termotransfer sprawdzają się doskonale. Ploter EPSON SureColor SC-F6300 z polem roboczym 1,1 m znacznie rozszerza ich możliwości produkcyjne. Nawet najmniejsi mają teraz możliwość zadrukowywania poszczególnych wykrojów we własnym zakresie – bez konieczności zlecania druku u innych podmiotów. Daje to wymierne korzyści: zmniejsza koszty i pozwala na bieżące reagowanie na potrzeby rynku poprzez wprowadzanie do sprzedaży krótszych serii.

epson sc f6300 3
epson sc f6300 2 as

EPSON SureColor SC-F6300 to ploter umożliwiający druk w wysokiej jakości na materiałach różnego rodzaju, a przy tym ma niskie wymagania konserwacyjne. Konstrukcja zapewnia wygodny dostęp i możliwość samodzielnej konserwacji głowicy drukującej przez użytkowników. To minimalizuje sytuacje, w których konieczne jest wzywanie serwisanta. Ograniczenie przestojów i łatwa konserwacja sprawiają, że użytkownik plotera może funkcjonować wydajniej. Z kolei udoskonalenia techniczne w kluczowych elementach zwiększają czas ich eksploatacji i dają większy zwrot z inwestycji. Tym co charakteryzuje ploter jest łatwość obsługi. Uruchomienie od momentu dostarczenia urządzenia przebiega szybko i nie wymaga specjalnych narzędzi ani specjalistycznej wiedzy. Drukarka może zostać uruchomiona tuż po jej dostarczeniu po zakupie.

Epson zapewnia zestaw oprogramowania, które zaspokoi potrzeby producentów z różnych branż. W zestawie znajduje się oprogramowanie Epson Edge Print RIP, Epson Edge Dashboard Support (w tym profile EMX), a także system zarządzania kosztami – LFP Accounting Tool. Zapewnia ono odpowiednie zaplecze software’owe, umożliwiające firmom sprawniejsze działanie oraz skuteczniejszą analizę kosztów i rentowność. W pakiecie Epson przekazuje użytkownikom kompletny zestaw produkcyjny. W zestawie znajduje się sprzęt, oprogramowanie, głowica drukująca, atrament, papier sublimacyjny oraz – to nowość w stosunku do poprzedniej wersji urządzenia – opcjonalną nawijarkę do druku roll to roll. W stosunku do wersji SC-S6200 zmianą jest też możliwość czyszczenia Cap Topa (zasysacza) głowicy drukującej samodzielnie przez klienta. Zwiększona została także pojemność worków na atramenty z 1l do 1,1l.

DSC 2202 a

Wybór drukarki ma kluczowe znaczenie dla rozwoju biznesu. Bez względu na to, czy kluczowa jest wydajność, wzorowa jakość i odwzorowanie szczegółów druku ploter sublimacyjny Epson SureColor SC-F6300 powinien być urządzeniem pierwszego wyboru, zarówno dla małych firm tworzących krótkie serie oryginalnych produktów, pasjonatów personalizowania odzieży i gadżetów, projektantów wytyczających nowe trendy modowe, ale także dla rynkowych potentatów. Autoryzowanym dystrybutorem ploterów sublimacyjnych marki Epson serii SureColor F na terenie Polski jest API.PL Sp. z o.o.

Na prezentację możliwości plotera zapraszamy do naszego nowego demoroomu.

DSC 2203 m
DSC 2206 m
DSC 2209 m