EPSON SureColor serii R z prestiżową nagrodą

 

Drukarki EPSON SureColor serii R do druku atramentem żywicznym otrzymały prestiżową nagrodę iF Product Design Award 2021 w kategorii Produkt.

Nagroda jest przyznawana od 1954 przez iF International Forum Design i ma na celu zwiększanie świadomości społecznej na temat znaczenia designu oraz łączenia projektowania z przemysłem na arenie międzynarodowej.

iF Product Design Award jest najstarszym niezależnym znakiem jakości projektowania na świecie i symbolem wybitnych osiągnięć w dziedzinie designu.

EPSON surecolor sc r5010

 

Epson SureColor SC-R5010 Series to druk najwyższej jakości, doskonała powtarzalność i spójność kolorystyczna, wszechstronne zastosowanie do różnych typów podłoży reklamowych oraz home decor, niezbędne certyfikaty ekologiczne, a także możliwość szybkiej realizacji zleceń, to kluczowe zalety nowego plotera marki Epson do druku atramentem żywicznym.

Oferta urządzeń do druku wielkoformatowego API.PL wzbogaciła się o 64-calową drukarkę Epson SureColor SC-R5010 i SC-R5010L do druku atramentem żywicznym na bazie wody. Drukarka przeznaczona jest do produkcji szybkoschnących i odpornych na zadrapania i rysy obrazów o wyrazistych kolorach.