Festiwal Tkanin 2021 – relacja wideo

 

Za nami pierwsza edycja Festiwalu Tkanin. W wydarzeniu wzięło udział kilkadziesiąt firm z branży druku na tekstyliach. Zainteresowaniem uczestników cieszyły się nowości, w tym m.in. tkaniny do produkcji reklamowej i home decor oraz autorskie rozwiązanie do transferu DTF z roli na rolę.

Festiwal Tkanin 2021 odbywał się w dniach 15-18 czerwca br. w naszym centrum demonstracyjnym w Aleksandrowie Łódzkim. W trakcie wydarzenia zaprezentowaliśmy tkaniny, podłoża i drukarki, przeznaczone do produkcji wielkoformatowych materiałów reklamowych, tekstyliów promocyjnych oraz materiałów home decor i przedmiotów użytkowych.

W Festiwalu Tkanin wzięli udział również kontrahenci API.PL: Epson Polska, SMS Signs Media Solutions, Plotterfilms oraz dostawca podłoża tekstylnego Evolon (nowość w naszej ofercie).

Festiwal Tkanin 2021

Festiwal Tkanin

Największym zainteresowaniem cieszyły się tekstylia i rozwiązania do produkcji materiałów reklamowych, a przede wszystkim gotowe produkty z tego asortymentu, przygotowane specjalnie na Festiwal Tkanin: leżaki, parasole i standy reklamowe, windery i dywaniki. Odwiedzający interesowali się również nowościami w zakresie zdobienia i personalizacji odzieży, tj.: małą sublimacją, drukiem tonerowym z OKI, drukiem bezpośrednim na koszulkach DTG oraz transferem DTF z wykorzystaniem drukarki Epson SC-F2100 i najnowszej propozycji API.PL – transferu DTF z roli na rolę. W skład zestawu DTF Max 60 wchodzi drukarka rolowa (szer. zadruku 60 cm) oraz sprzęgnięta z nią proszkarka.

Podczas Festiwalu Tkanin 2021 zaprezentowane zostały także drukarki sublimacyjne marki Epson o szerokości zadruku od 1,9m do formatu A4 oraz prasy termotransferowe marki Transmatic.

Z kompleksową ofertą rozwiązań do druku na tekstyliach dostępnych w API.PL będzie można zapoznać się podczas targów Festiwal Druku 2021.

Polecamy obejrzenie relacji wideo przygotowanej przez Redakcję OOH Magazine.