Folie CartonGraf – ekspresowa metamorfoza podłoża

Monomerowe folie włoskiej marki CARTONGRAF to podłoża do druku, które idealnie nadają się na wewnętrzne i zewnętrzne grafiki reklamowe. Białe i transparentne folie samoprzylepne, przeznaczone są  do krótko-, średnio- oraz długoterminowych aplikacji. Z powodzeniem można stosować je wszędzie tam, gdzie konieczne jest użycie materiałów o podwyższonej trwałości.

Dostępne w ofercie API.PL folie monomerowe CARTONGRAF, w zależności od rodzaju, posiadają matowe lub błyszczące wykończenie. Można je aplikować na profilowanych lub zakrzywionych powierzchniach. Atutem folii jest zastosowany na nich klej. W foliach przeznaczonych do długookresowej aplikacji jego wytrzymałość sięga nawet 3 lat. Z kolei w foliach do krótkookresowych zastosowań znajduje się klej o obniżonej adhezji, co sprawia, że daje się on łatwo usuwać, bez pozostawiania śladów na podłożu, dzięki czemu można aplikować je na delikatnych powierzchniach.

Dodatkową opcją folii CARTONGRAF jest biała folia monomerowa o wykończeniu matowym lub błyszczącym. Folia posiada trwały szary klej, co zapewnia wysokie krycie. Idealna do krótko- i średnioterminowych zastosowań zewnętrznych, również na zakrzywionych powierzchniach. Folia znajdzie zastosowanie w aplikacjach wymagających większej blokady przezierności, na średnioterminowe grafiki reklamowe na różnych powierzchniach.

 

 

www750x525 1

Folie przeznaczone są do większości reklamowych aplikacji wewnętrznych i zewnętrznych takich, jak stojaki, plakaty, tablice informacyjne, oznaczenia, itp. Można drukować na nich w technologiach: ekosolwentowej, solwentowej, lateksowej oraz UV.

W ofercie API.Pl dostępne są cztery rodzaje folii monomerowych marki CARTONGRAF. Sprawdźcie dane techniczne folii oraz parametry ich pracy, i wybierzcie podłoża dostosowane do potrzeb Waszej kampanii:

Jesteś zainteresowany ofertą folii CARTONGRAF?

>>WYŚLIJ ZAPYTANIE