Folie do druku od API.PL. Wszędzie trzymają się pewnie!

 

Posiadamy w ofercie uniwersalne w zastosowaniu i bezproblemowe w użyciu folie do druku. Ich wyjątkowość polega na możliwości aplikowania praktycznie, na każdym rodzaju podłoża. Może być to ściana betonowa, cegła, szkło oraz powierzchnia plastikowa, drewniana i papierowa.   

Folie idealnie nadają się na materiały reklamowe, informacyjne i ostrzegawcze do wewnątrz. Ich zaletą jest łatwa aplikacja na każdym z ww. rodzajów podłoża. Poradzą sobie z nią również osoby bez doświadczenia w tym zakresie. Folie nie przysparzają także problemów przy usuwaniu i nie pozostawiają śladów na podłożu. Co więcej są repozycjonowalne, czyli można je wielokrotnie przeklejać w inne miejsca w trakcie kampanii.

Folie doskonale sprawdzą się jako nośniki reklamowe przy krótkotrwałych, doraźnych kampaniach, w których liczy się szybkość przygotowania, możliwość sprawnej zmiany przekazu i nośników oraz niskie koszty realizacji. Są produkowane z materiałów o dobrych właściwościach. To, plus możliwość ich zadruku różnymi technologiami (solwent, UV, offset), daje praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia na nich projektów graficznych.

 

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji wideo, dzięki której przekonacie się jak proste w aplikacji i wszechstronne w użyciu są nasze folie.

Na wideo zaprezentowane zostały następujące folie:

  1. Spoton White Drytac – folia PVC o grubości 100 μm. Dzięki kropelkowej strukturze kleju, po aplikacji nie tworzą się pęcherzyki kleju. Idealna na wszelkie powierzchnie gładkie, np. szyby. Technologia druku: solwent, UV, latex.
  2. Vesline Wallcatch – folia poliestrowa o grubości 115 lub 140 μm. Funkcję klejącą posiadają mikrossawki w formie kropek. Dobrze przylega do szyb, ścian, papieru, drewna. Technologia druku: solwent, UV, latex.
  3. Optistick – folia silikonowa z polipropylenu (bez PVC) o gramaturze 195 μm. Posiada mikrossawki z funkcją klejącą. Przeznaczona na wszelkie powierzchnie gładkie, np. plastikowe. Technologia druku: solwent, UV, latex, offset.
  4. Vesline Bifusion – folia poliestrowa z silikonowym klejem hybrydowym, o grubości 90 lub 110 μm .Łatwa w aplikacji. Można ją wykorzystywać do produkcji dwustronnych naklejek oraz do podświetleń. Technologia druku: solwent, UV, latex, offset.
  5. Penstick – bezklejowa folia adhezyjna to PVC o grubości 150 μm. Przeznaczona na powierzchnie błyszczące. Łatwa w aplikacji. Po zadrukowaniu w technologii solwentowej można ją mocować do powierzchni również stroną zadrukowaną.
  6. ClingZ – folia adhezyjna z polipropylenu (bez PVC) o grubości 50 μm. Do stosowania na ścianach i większości powierzchni wewnętrznych, np. jako naklejki w różnej formie. Do druku UV i offsetowego.

Pełna oferta folii i laminatów dostępna jest TUTAJ.