Folie z mikroprzyssawkami – trzymają zawsze i wszędzie!

Szukasz materiału do druku, który można aplikować na każdej powierzchni? Który idealnie przylega do podłoża, nie odpada, wygląda estetycznie i nie pozostawia śladów po usunięciu? Sprawdź nasze folie z mikroprzyssawkami marki Vesline.

W ofercie posiadamy dwa rodzaje folii: Vesline Wall Catch White oraz Vesline Wall Catch Clear. Są to wysokiej jakości transparentne materiały do druku z opatentowanym klejem, opartym na mikro przyssawkach. Folie przeznaczone są do krótko i długookresowej aplikacji, przede wszystkim we wnętrzach budynków.

Główne cechy: bez klejowe przyssawki, technologia eliminująca elektrostatyczność, łatwa i szybka aplikacja, brak śladów ekspozycji, usuwalny, repozycjonowalny, do wielokrotnego użytku, do aplikacji na większości gładkich powierzchni.

wallcatche 1

Folie można aplikować na większości czystych i gładkich powierzchni takich jak: szyby, metal, ściany, czy płyty meblowe. Idealnie nadają się do akcji marketingowych, realizowanych w centrach handlowych, sklepach, czy miejscach użyteczności publicznej. Jednym słowem wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba prowadzenia szybkiej i często zmienianej komunikacji do klientów. Z powodzeniem można stosować je również jako ekspozycje biurowe i targowe, oznaczenia, znaki informacyjne, reklamy na witrynach, itp.

Niewątpliwą zaletą folii Vesline Wall Catch White oraz Vesline Wall Catch Clear jest łatwość ich aplikowania. Ich nakładanie nie nastręcza problemów, bez względu na rodzaj podłoża. Jest proste, nawet dla osób nie posiadających doświadczenia w tej dziedzinie. Co ważne, w trakcie nakładania pod folą nie tworzą się pęcherzyki powietrza. Folie bez problemów można też usunąć. Po zdjęciu na podłożu nie pozostają żadne ślady. Nasze folie z mikroprzyssawkami przylegają zawsze i wszędzie!

Pobierz karty produktów:

 

Zachęcamy do przesłania zapytania ofertowego.

Więcej informacji nt. folii z mikroprzyssawkami w ofercie API.PL znajduje się tutaj