Formularz zapytaj o leasing

Identyfikacja firmy

Zgłaszający

Jaka grupa produktowa Cie interesuje

Informacje dodatkowe

Oświadczam iż:

- zapoznałam/em się z "Wyciągiem z Ogólnych Warunków Sprzedaży i Świadczenia Usług API.PL Sp. z o.o. w Rąbieniu z dnia 06.24.2015."
Administratorem przekazanych danych osobowych jest API.PL z siedzibą w Rąbieniu, ul. Okrężna 37. Dane przekazane zostały dobrowolnie, ale brak ich przekazania uniemożliwia przedstawienie oferty. Przekazane powyżej dane osobowe będą wykorzystywane przez Administratora wyłącznie w celu przedstawienia oferty, zaś w zakresie szerszym (np. w celu otrzymywania informacji o promocjach) jeśli wyrazi Pan/Pani zgodę. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia(prawo do bycia zapomnianym) lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia a także prawo do cofnięcia zgody.

Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z Rozporządzeniem PE i RE 2016/679. Klauzula informacyjna znajduje się www.api.pl.

Preferencje komunikacyjne

Zgadzam się na kontakty firmy API PL na wskazany adres e-mail w celach marketingowych

Zgadzam się na kontakty firmy API PL na wskazany numer telefonu w celach marketingowych

Zgadzam się na otrzymywanie przesyłek marketingowych z firmy API PL na podany adres firmowy

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

API PL jako odpowiedzialna firma przestrzega wymogów Rozporządzenia RODO. Więcej informacji na temat zabezpieczenia danych osobowych znajduje się w POLITYCE PRYWATNOŚCI dostępnej tutaj.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez API PL Sp. z o.o. moich danych osobowych

* Pola obowiązkowe