Formularz zapytaj o leasing

  Identyfikacja firmy

  Zgłaszający

  Jaka grupa produktowa Cie interesuje

  Informacje dodatkowe

  Oświadczam iż:

  - zapoznałam/em się z "Wyciągiem z Ogólnych Warunków Sprzedaży i Świadczenia Usług API.PL Sp. z o.o. w Rąbieniu z dnia 06.24.2015."
  Administratorem przekazanych danych osobowych jest API.PL z siedzibą w Rąbieniu, ul. Okrężna 37. Dane przekazane zostały dobrowolnie, ale brak ich przekazania uniemożliwia przedstawienie oferty. Przekazane powyżej dane osobowe będą wykorzystywane przez Administratora wyłącznie w celu przedstawienia oferty, zaś w zakresie szerszym (np. w celu otrzymywania informacji o promocjach) jeśli wyrazi Pan/Pani zgodę. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia(prawo do bycia zapomnianym) lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia a także prawo do cofnięcia zgody.

  Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzasadnione jest, że Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są przez administratora niezgodnie z Rozporządzeniem PE i RE 2016/679. Klauzula informacyjna znajduje się www.api.pl.

  Preferencje komunikacyjne

  Zgadzam się na kontakty firmy API PL na wskazany adres e-mail w celach marketingowych

  Zgadzam się na kontakty firmy API PL na wskazany numer telefonu w celach marketingowych

  Zgadzam się na otrzymywanie przesyłek marketingowych z firmy API PL na podany adres firmowy

  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

  API PL jako odpowiedzialna firma przestrzega wymogów Rozporządzenia RODO. Więcej informacji na temat zabezpieczenia danych osobowych znajduje się w POLITYCE PRYWATNOŚCI dostępnej tutaj.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez API PL Sp. z o.o. moich danych osobowych

  * Pola obowiązkowe