I edycja White Toner Academy w Polsce! Zapisz się już dziś!

Zapraszamy na White Toner Academy wspólnie z Partnerami – firmami FOREVER i OKI.

 

Z przyjemnością informujemy, że do grona dostawców API.PL dołączyła firma FOREVER – niemiecki producent nośników transferowych do zastosowania w różnych technologiach druku.

Z tej okazji wspólnie z naszym nowym partnerem FOREVER i firmą OKI Poland chcemy Państwa zaprosić do udziału w międzynarodowym projekcie –

I edycji White Toner Academy w Polsce.

  • Zbudujesz solidne podstawy w zakresie druku z białym tonerem.
  • Dowiesz się wszystkiego o papierach FOREVER, ustawieniach drukarek OKI i aplikacji transferów.
  • Wyeliminujesz typowe błędy w przygotowaniu i aplikacji transferów.
  • Unikniesz marnowania materiałów – pokażemy, jak optymalizować ustawienia drukarki i prasy termicznej.
  • Poznasz Tips & Tricks w druku i aplikacji transferów.

Ilość miejsc ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. W warsztatach mogą wziąć udział max. 2 osoby z jednej firmy.

Praktyczne warsztaty poprowadzą dla Was przedstawiciele 3 firm

FOREVER, OKI oraz API.PL

CZAS  –  jeden dzień , w godzinach 10:00 – 17:00.

KOSZT  – 199,00 pln netto / osobę.

TERMINY :

  • 07.11.2023 – Rąbień k. Łodzi, Showroom ul. Okrężna 37, 95-070 Aleksandrów Łódzki
  • 09.11.2023 – Chorzów, Showroom ul. 11 Listopada 37A, 41-500 Chorzów

PATRON WYDARZENIA

PIAP LOGO

PATRON MEDIALNY

OOH logo

WYDAJNY DRUK TRANSFERÓW TONEROWYCH | ZASTOSOWANIE BIAŁEGO TONERA | INSPIRACJE W ZNAKOWANIU

Nadruki na różnych tekstyliach, podłożach twardych, świeczkach czy tatuaże usuwalne – poznaj ogromne możliwości technologii transferu tonerowego z BIAŁYM TONEREM w praktyce!

Wydarzenie prowadzone jest w formie warsztatów – po zapoznaniu się z drukarkami OKI z białym tonerem oraz papierami transferowymi przeznaczonymi do tych drukarek, możecie Państwo od razu spróbować proponowanych rozwiązań w praktyce.

Zobacz jak warsztaty

White Toner Academy logo 1 1

wyglądały w innych krajach.

 

Warsztaty trwają jeden dzień i odbywają się w godzinach 10:00 – 17:00. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma od nas wydruki do samodzielnego testowana, próbki podłoży,  a także VOUCHER o wartości 150 pln na zakup produktów z oferty API.PL za kwotę min. 1 500 pln netto. Dodatkowo dla uczestników mamy przygotowaną również specjalną ofertę na zakup drukarek OKI PRO 8432WT.

Aby zapisać się na warsztaty, należy kliknąć w odnośnik w znajdujących się powyżej terminach i lokalizacjach oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zapisany uczestnik ma obowiązek uiścić opłatę w wysokości 199 pln netto (244,77 pln brutto) na konto API.PL: 51 1140 1108 0000 4573 2200 1001 – na podstawie faktury proforma, przesłanej na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym. W tytule przelewu prosimy wpisać: „opłata za udział w White Toner Academy”.

Zapraszamy i do zobaczenia na White Toner Academy!

Dbamy o to, aby wszystkie nasze warsztaty miały praktyczny charakter i dostarczały wiedzy i umiejętności, które pozwalają unikać problemów i marnowania materiałów w druku. Dzielimy się wiedzą i inspirujemy firmy z branży do wdrażania nowych rozwiązań.
Nasza firma posiada wieloletnie, bogate doświadczenie w druku na tekstyliach oraz gadżetach reklamowych. Oferujemy kompleksowe rozwiązania do druku i zdobienia tkanin. Szeroka oferta obejmuje urządzenia, akcesoria i podłoża do sublimacji, druku DTF i DTG, termotransferu tonerowego oraz do aplikowania folii termotransferowych.