Innowacyjny druk cyfrowy na tekstyliach

ROQ Hybrid i ROQ Now to innowacyjne rozwiązania do druku bezpośredniego na tekstyliach, wykorzystujące technologię DTG (Direct-to-Garment). Urządzenia umożliwiają automatyzację procesu produkcji i zwiększenie nakładów. ROQ Hybrid i ROQ Now dedykowane są producentom odzieży, poszukującym możliwości rozwijania biznesu i realizacji zleceń z nadrukami, zawierającymi złożone wielokolorowe grafiki.

Urządzenia rozszerzają potencjał produkcyjny dzięki ponadprzeciętnej jakości i bogactwie kolorystycznym druku cyfrowego oraz możliwości jego połączenia z drukiem sitowym (w szczególności efektami specjalnymi, nie do osiągnięcia w innych technikach).

Wśród najważniejszych korzyści dla użytkowników wymienić należy: możliwość automatycznego przygotowania podłoży do druku (nałożenie preparatu do pretreatmentu i wstępne wygrzanie), łatwa obsługa zestawu (jeden operator), wysoka wydajność druku, a także web-2-print, (e-drukowanie), czyli zlecenie wydruku bezpośrednio przez klienta przez Internet.

zdjecie 2 Easy Resize.com

  • ROQ Hybrid to połączenie bezpośredniego druku cyfrowego i sitodruku. Urządzenie pozwala łączyć efekty specjalne, takie jak np. brokat, folię, 3D, z drukiem cyfrowym. Wydajność druku koszulek typu t-shirt wynosi 320 szt./godz.
  • ROQ Now to zestaw do w pełni zautomatyzowanego druku bezpośredniego (DTG), zoptymalizowany pod kątem drukowania tzw. web-to-print. Wydajność druku koszulek typu t-shirt wynosi 200 szt./godz.

ROQ Now i ROQ Hybrid to rozwiązania proponowane przez portugalską markę ROQ, która obecna jest na rynku od blisko 40 lat. Firma należy do światowych liderów produkcji i sprzedaży urządzeń do sitodruku i druku cyfrowego na tekstyliach. Gwarantuje to niezawodną pracę i uzyskanie nadruków w najwyższej dostępnej jakości.

 

banerek 2