japonskie-trio-logo
japonskie-trio-event

Już 11 czerwca ruszamy w Polskę
z nowym cyklem spotkań! JAPOŃSKIE TRIO to wydarzenie, podczas którego poznasz z bliska 3 japońskie marki: Epson, Eizo i Graphtec.

japonskie-trio-event

EKOSYSTEM PRODUKCJI REKLAMOWYCH

Chcesz wzmocnić swoją pozycję na rynku druku LFP? Pokażemy Ci, jak zautomatyzować, uprościć i przyspieszyć proces produkcji, upewnić się, że nie marnujesz ani skrawka materiału, a także stworzyć szanse na pozyskanie nowych klientów.

epson 1

Możliwości

Przyspiesz realizację zleceń i produkuj tam, gdzie konkurencja nie może. Z drukarką żywiczną możesz dotrzeć ze swoimi wydrukami do środowisk wrażliwych, jak szpital, czy przedszkole. Zadbaj o niezrównaną jakość wydruku z Epson serii SC-R!

graphtec

Precyzja

Zapewnia maksymalną precyzję cięcia, a ich niezawodność jest już legendarna. Co więcej, z odpowiednim oprogramowaniem możesz upewnić się, że zachowujesz ciągłość pracy pomiędzy drukarką i ploterem, a także możesz automatycznie rozmieścić nadruki i markery tak, by ciąć z jak najmniejszą stratą materiału.

eizo 1

Stabilność

To środowisko, w którym powstaje Twój projekt, więc oczywiście musi cechować go nienaganne odwzorowanie kolorów, by dostać na wydruku to, co na ekranie. Kalibruj monitory automatycznie i połącz kilka z nich ze sobą w chmurze, by upewnić się, że grafik i drukarz zobaczą to samo.

Oprogramowanie – Caldera

Poznaj system Caldera, który pomoże Ci osiągnąć status perfekcji w automatyzacji. Oprogramowanie rozstawi za Ciebie markery, by nie marnować czasu i materiału. Produkujesz naklejki? W takim razie szczególnie zainteresuje Cię funkcja Contour Nesting, dzięki której zaoszczędzisz dodatkowo do 30% materiału!

Media do druku

Nie zapomnijmy, że liczy się też, na czym drukujesz! Zobaczysz media do druku, które z pewnością wzbogacą Twoje projekty i pomogą Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Twój nadruk zasługuje na podłoże najwyższej klasy.

GDZIE I KIEDY?

Wybierz odpowiednie dla Siebie miejsce i czas.

KRAKÓW 11.06.2024 – ASTOR Robotics Center, ul. Wrobela 3

WARSZAWA 12.06.2024 – Galeria EIZO, ALSTOR Sp. zo.o. ul. Wenecka 12

GDAŃSK 18.06.2024 –  Hotel Platan, ul. Niepołomicka 36

SWARZĘDZ k.Poznania 19.06.2024 – HUBO Centrum Konferencyjne, ul. Antoniego Tabaki 1

Liczba uczestników ograniczona! Serdecznie zapraszamy. By wziąć udział, wypełnij formularz, który znajduje się w poniższym przycisku. Nie przegap szansy, by poznać nowe możliwości, a także porozmawiać z naszymi doświadczonymi fachowcami, którzy chętnie doradzą Ci, jak najlepiej usprawnić druk dużego formatu w Twoim przypadku. Do zobaczenia!