Już jest! Caldera V17 – nowa oferta subskrypcji!

CAldera V17

Wspaniałe wieści!

Najnowsza Caldera V17 teraz jest jeszcze bardziej potężna! Z najnowszą aktualizacją otrzymujesz jeszcze więcej narzędzi, aby ułatwić pracę i osiągnąć profesjonalny poziom druku.

 

Caldera PRO aplication

Subskrypcja: Nowa oferta subskrypcji pozwala dostosować korzystanie z VisualRIP do własnych potrzeb. To ekonomiczne rozwiązanie, które pozwala korzystać z oprogramowania Caldera już od 370 Euro/Rok*

 

Bądź na bieżąco:  W ramach subskrypcji użytkownik otrzymuje pełne wsparcie od Caldera – możliwość korzystania z Help Desk i bezpośredni kontakt z technikami Caldera, dostęp do tutoriali oraz webinarów podnoszących kompetencje operatorów. W ramach subskrypcji gwarantowana jest bezpłatna aktualizacja i posiadanie najnowszej wersji VisualRIP.

 

Pełna funkcjonalność: Nowa wersja pozwala korzystać z  profesjonalnych rozwiązań takich jak: zaawansowane opcje zarządzania barwą,  funkcja CutServer, która pozawala na obsługę rolowych ploterów tnących, kalkulator kosztów CostProof, i wiele innych.

Caldera Essencials

*Nowe wersje abonamentowe dostępne
w promocyjnych cenach do 31.12.2023

Caldera PRO

Chcesz dowiedzieć się więcej o nowych funkcjach lub zacząć korzystać z Caldera VisualRIP – sprawdź TUTAJ

Nie wiesz którą subskrypcję wybrać? Skontaktuj się z nami!

UWAGA!

Każde konto na Workspace, założone przed 4/09/2023, wymaga migracji do konta Caldera do 31.12.2023. Konta bez migracji po 31.12.2023 będą usuwane, może to wpłynąć na dostęp do wykupionych licencji!