Maszyny sitodrukowe marki ROQ w ofercie API.PL

 

ROQ&PRINT sitodruk w najlepszym rytmie – debiut marki ROQ na polskim rynku

ROQ to globalna marka i światowy lider w produkcji urządzeń do druku na tekstyliach. Od ponad 30 lat dostarcza wysokiej jakości innowacyjne rozwiązania do produkcji sitodrukowej oraz druku cyfrowego. W roku 1984 r. firma stworzyła pierwszą automatyczną obrotową maszynę do sitodruku. Od początku istnienia kieruje się zasadami zrównoważonego rozwoju, prymatu jakości, międzynarodowej ekspansji i doskonałości w każdym rozwiązaniu. Wyłącznym przedstawicielem marki w Polsce jest API.PL.

Karuzela sitodrukwa ROQprint NEXT

Karuzela sitodrukwa ROQprint NEXT

Karozela sitodrukowa ROQprint YOU

Karozela sitodrukowa ROQprint YOU

Siedziba firmy i zakład produkcyjny mieszczą się w Portugalii – na 40 tys. mkw. powierzchni produkcyjnej powstają automatyczne maszyny do sitodruku – zarówno karuzelowe, jak i owalne oraz tunele suszące, stacje podsuszające, a także maszyny do składania, pakowania i etykietowania. ROQ zatrudnia blisko 500 osób i dysponuje siecią wsparcia serwisowego w 70 krajach.

Rozwiązania ROQ

Produkty marki ROQ znane są z legendarnej precyzji, niezawodności i trwałości. Globalna sieć agentów i profesjonalna obsługa posprzedażowa jest gwarancją szybkiej reakcji na potrzeby klientów i lokalnych rynków. Firma na bieżąco analizuje ich wymagania. Zespół doświadczonych specjalistów i zaplecze projektowe pozwalają rozwijać produkty i tworzyć dopasowane rozwiązania. Każdy wyprodukowany sprzęt to autorski projekt marki ROQ, opracowany tak, aby spełniał wymogi najbardziej wymagających klientów

Cechy wyróżniające urządzenia ROQ:

  • Wysoka jakość i precyzja druku
  • Prostota i niezawodność rozwiązań, często innowacyjnych nie spotykanych u innych producentów z branży np.:
  • zasilanie urządzeń dodatkowych bezpośrednio z gniazd w jednostce centralnej
  • palety o strukturze plastra miodu
  • precyzyjny indekser wykorzystujący mechanizm maltański
  • stacja podsuszająca z przejezdnym panelem
  • długoletnia trwałość
  • zastosowanie w konstrukcji podzespołów i elementów łatwo dostępnych na lokalnych rynkach
  • oszczędność w eksploatacji, niskie zapotrzebowanie na media zasilające
  • bogactwo rozwiązań i wielkości dla jak najlepszego dopasowania do potrzeb klienta
Tunel suszący ROQtunnel

Tunel suszący ROQtunnel

Urządzenie flokujące ROQflock

Urządzenie flokujące ROQflock

Maszyny sitodrukowe ROQ w ofercie API.PL

Nowoczesne i innowacyjne maszyny i akcesoria do sitodruku marki ROQ są już dostępne na polskim rynku. Wyłącznym przedstawicielem portugalskiej marki jest API.PL.

Podstawą oferty są karuzelowe i owalne drukarki tekstylne, które w połączeniu z doskonałymi tunelami suszącymi oraz bogatym zestawem urządzeń i modułów dodatkowych, umożliwiających stosowanie efektów specjalnych w sitodruku, pozwalają na dobór zestawów produkcyjnych idealnie dopasowanych do potrzeb i potencjału klienta.