Media do druku General Formulations – sukces na każdym podłożu

Beton, cegła, asfalt, szkło? Drewno, metal, plastik, płyta MDO? Media do druku marki General Formulations doskonale sprawdzają się na każdych, nawet najtrudniejszych powierzchniach. Trzymają się mocno – zarówno wewnątrz i na zewnątrz – są łatwe w aplikacji, długo zachowują estetyczny wygląd, a po usunięciu nie zostawiają śladów i nie uszkadzają podłoża. Amerykańskie media do druku są już dostępne w ofercie API.PL.

Folie i laminaty marki General Formulations zawdzięczają swoją wysoką jakość i wszechstronność innowacyjnym systemom klejącym. Właściwości kleju zapewniają dobrą przyczepność oraz łatwe usuwanie bez pozostawiania śladów. Bezproblemowa aplikacja jest możliwa dzięki mikrokanalikom, które nie zmieniają struktury folii. „Ślizg” pozwala na przesuwanie nośnika i repozycjonowanie przed instalacją. Użyta technologia umożliwia zastosowanie folii i laminatów na każdym rodzaju powierzchni wewnętrznej i zewnętrznej, przy stosowaniu najprostszej metody aplikacji. Media można stosować na powierzchniach gładkich, np. na szkle, a także na dywanach, tekstyliach, powierzchniach o niskiej energii powierzchniowej, ścianach i tynkach, podłogach, itp.

gf rough mark 2

gf window mark graffic 2

W ofercie API.PL dostępne są media do druku marki General Formulations, charakteryzujące się wysoką przyczepnością i łatwością w usuwaniu bez śladu, nawet w ciągu 6 miesięcy od aplikacji:

GF 285 287 RoughMark™ – bardzo trwała matowa, biała lub bezbarwna, polimerowa folia winylowa. Folia idealnie dopasowuje się do teksturowanych powierzchni, w tym cegieł
i powierzchni betonowych.

GF 212 Traffic Graffic™ – polimerowa folia na różne powierzchnie, w tym również tekstylia oraz podłogi i ściany, a także na wykładziny dywanowe z krótkim włosem i gęstym splotem.

GF 218 WindowMark – obustronnie biała folia blockout, idealna do produkcji dwustronnych naklejek, grafik okiennych i wystawowych. Pozwala na zastosowanie w 100% nieprzejrzystych aplikacji, w których wymagane jest całkowite zablokowanie prześwitu. Dodatkowo posiada transparentny klej, usuwalny do roku od aplikacji.

GF 235 MotoMark GRIP – folia premium z jednym z najsilniejszych na rynku klejów. Elastyczna, matowa folia została opracowana na potrzeby aplikacji grafik i naklejek w branży sportów motorowych. Idealna wszędzie tam, gdzie nie radzą sobie inne materiały, a potrzebny jest klej
o wysokiej przyczepności.

Folia GF 201 – polimer z systemem mikro-kanalików, które nie zmieniają struktury folii. Mocny klej tworzy trwałe wiązania z wieloma popularnymi podłożami stosowanymi w aplikacjach graficznych, w tym także z powierzchniami o niskiej energii powierzchniowej (np. PP i PE).

W portfolio marki General Formulations dostępne są także folie: backlit (do podświetleń) z usuwalnym klejem, folie do oklejania pojazdów z technologią DRIFT pozwalającą na podnoszenie i przesuwanie folii do momentu ostatecznej aplikacji, oraz inne ciekawe rozwiązania dla drukarni.

gf motomark 1

gf traffic graffic 1

Wszystkie można wykorzystywać do druku z wykorzystaniem technologii: UV, ekosolwent, solwent, latex. Z oferty laminatów na szczególną uwagę zasługuje GF 444 GLASS FILM, który tworzy efekt trwałej powłoki szklanej na grafice. Wysoki połysk i dodatkowa warstwa PE dają nie tylko ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i UV, ale też pogłębiają wyrazistość i kolory zalaminowanego obrazu.

Media do druku marki General Formulations to remedium na problemy z aplikacją. Zastosowana w nich innowacyjna technologia klejenia pozwala mocować materiały, na podłożach na których dotychczas było to niemożliwe, bądź bardzo trudne. Daje to praktycznie nieograniczone możliwości realizacji kampanii reklamowych i znakowania obiektów. Kampanie można prowadzić przez długi czas, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, bez obaw o zniszczenie materiałów. Media można również w dowolnej chwili podmieniać, nie martwiąc się o uszkodzenie powierzchni, na której są aplikowane. Dzięki mediom General Formulations kampanie outdoor i indoor wkroczą na zupełnie nowy, wyższy poziom.

Więcej informacji o mediach do druku marki General Formulations znajduje się tutaj.