Ekologiczne płyty Excellent

  • Kartonowe płyty EKOLOGICZNA alternatywa dla płyt z tworzyw sztucznych
  • Śnieżnobiałe podłoże do druku
  • Wyższa sztywność niż płyt PVC

Płyty EXCELLENT szwedzkiego producenta OPPBOGA, to w pełni ekologiczna alternatywa dla płyt wykonanych z  różnych rodzajów tworzyw sztucznych, plastików: ze spienionego PVC, PP i innych kompozytów.

oppboga logo

Płyty EXCELLENT wykonane są z włókien pierwotnych, tzn. nie zawierają żadnej domieszki makulatury. Ma to wpływ na efektowny śnieżnobiały wygląd oraz większą wytrzymałość płyty.

Dodatkowo produkty wykonane z włókien pierwotnych są bardzo poszukiwane do recyklingu, jako że papier wraz z kolejnymi cyklami odzysku traci swoje właściwości, a surowiec pierwotny nadaje się jeszcze do kilkukrotnego przetworzenia.

Polecamy film prezentujący produkcję materiałów reklamowych z płyt EXCELLENT (druk na ploterze UV marki HandTop).

Te dwustronnie powlekane płyty przewyższają swoje odpowiedniki z tworzyw sztucznych nie tylko pod względem bezpieczeństwa dla środowiska, ale także odznaczają się większą sztywnością niż płyty PVC.

Wystarczy płyta EXCELLENT o grubości 2mm by zastąpić PVC grubości 3mm lub płyta EXCELLENT 3,5mm aby zastąpić PVC 5mm. Poza tym są lżejsze niż plastiki, co obniża koszty transportu.

oppoga5
oppoga6
Różnorodność formatów kartonów Oppboga i dopasowanie wielkości do określonej produkcji, redukuje ilość odpadu, co ma wpływ na oszczędność czasu realizacji zleceń i koszty materiału.

Zastosowanie:

Ekspozytory, tablice wiszące, POS, stojaki, oznaczenia, zawieszki i wiele innych. Polecany do zastosowań obejmujących: laminowanie, sztancowanie, lakierowanie, bigowanie, perforowanie, cięcie i nacinanie.

 

  • NOWOŚĆ: OPPBOGA RESILIENT™ Plus: trwała, ekologiczna płyta do zastosowań reklamowanych.
    Od sierpnia w ofercie API.PL – poznaj produkt…

Dostępne produkty

Oppboga - EXCELLENT 3

EXCELLENT 3

grubość (mm): 3

arkusze (cm): 70x100, 122x244, 150x300

Oppboga - EXCELLENT 2

EXCELLENT 2

grubość (mm): 2

arkusze (cm): 70x100, 122x244, 150x300

Oppboga - EXCELLENT 1

EXCELLENT 1

grubość (mm): 1

arkusze (cm): 70x100

Oppboga - EXCELLENT 0,62

EXCELLENT 0,62

grubość (mm): 0,62

arkusze (cm): 50x70