Ekologiczne płyty Excellent

  • Kartonowe płyty EKOLOGICZNA alternatywa dla płyt z tworzyw sztucznych
  • Śnieżnobiałe podłoże do druku
  • Wyższa sztywność niż płyt PVC

Płyty EXCELLENT szwedzkiego producenta OPPBOGA, to w pełni ekologiczna alternatywa dla płyt wykonanych z  różnych rodzajów tworzyw sztucznych, plastików: ze spienionego PVC, PP i innych kompozytów.

Płyty EXCELLENT wykonane są z włókien pierwotnych, tzn. nie zawierają żadnej domieszki makulatury. Ma to wpływ na efektowny śnieżnobiały wygląd oraz większą wytrzymałość płyty.

Dodatkowo produkty wykonane z włókien pierwotnych są bardzo poszukiwane do recyklingu, jako że papier wraz z kolejnymi cyklami odzysku traci swoje właściwości, a surowiec pierwotny nadaje się jeszcze do kilkukrotnego przetworzenia.

Polecamy film prezentujący produkcję materiałów reklamowych z płyt EXCELLENT (druk na ploterze UV marki HandTop).

Te dwustronnie powlekane płyty przewyższają swoje odpowiedniki z tworzyw sztucznych nie tylko pod względem bezpieczeństwa dla środowiska, ale także odznaczają się większą sztywnością niż płyty PVC.

Wystarczy płyta EXCELLENT o grubości 2mm by zastąpić PVC grubości 3mm lub płyta EXCELLENT 3,5mm aby zastąpić PVC 5mm. Poza tym są lżejsze niż plastiki, co obniża koszty transportu.

Różnorodność formatów kartonów Oppboga i dopasowanie wielkości do określonej produkcji, redukuje ilość odpadu, co ma wpływ na oszczędność czasu realizacji zleceń i koszty materiału.

Zastosowanie:

Ekspozytory, tablice wiszące, POS, stojaki, oznaczenia, zawieszki i wiele innych. Polecany do zastosowań obejmujących: laminowanie, sztancowanie, lakierowanie, bigowanie, perforowanie, cięcie i nacinanie.

 

  • NOWOŚĆ: OPPBOGA RESILIENT™ Plus: trwała, ekologiczna płyta do zastosowań reklamowanych.
    Od sierpnia w ofercie API.PL – poznaj produkt…

Dostępne produkty

Oppboga - EXCELLENT 3

EXCELLENT 3

grubość (mm): 3

arkusze (cm): 70x100, 122x244, 150x300

Oppboga - EXCELLENT 2

EXCELLENT 2

grubość (mm): 2

arkusze (cm): 70x100, 122x244, 150x300

Oppboga - EXCELLENT 1

EXCELLENT 1

grubość (mm): 1

arkusze (cm): 70x100

Oppboga - EXCELLENT 0,62

EXCELLENT 0,62

grubość (mm): 0,62

arkusze (cm): 50x70