Folie Asphalt Art

Folie Asphalt Art to jedyne oryginalne, opatentowane i antypoślizgowe podłoża do druku na powierzchnie zewnętrzne. Materiałem bazowym jest aluminium, dzięki czemu folia doskonale dopasowuje się do nierówności i przetłoczeń podłoża.

Wykonany z metalu produkt nie kurczy się, jest niezwykle elastyczny, a przy tym podatny na formowanie – zachowuje pożądany kształt. Jest wytrzymały na wysokie i niskie temperatury i wpływ środków chemicznych. W połączeniu ze specjalną poliuretanową wierzchnią powłoką, zawierającą drobinki szkła, folia jest całkowicie bezpieczna oraz idealna do długotrwałych kampanii reklamowych.

Asphalt Art Logo 1
DSC01062

 

Folia dostępna jest w wersji Classic oraz Eco. Można ją drukować wszystkimi dostępnymi technologiami druku wielkoformatowego, a aplikacja jest bardzo prosta.

Reklamowe zastosowanie aluminiowej folii Asphalt Art:

stacje paliw, stacje metra, przystanki autobusowe, przed wejściem do salonu sprzedaży, zawody sportowe, rajdy samochodowe, eventy, okolice basenów, wewnątrz basenu, parkingi, oznaczenia na drogach, przejściach, naklejki na: asfalt, chodnik, kostkę brukową, beton itp.

Uwaga: Asphalt Art jest chroniony patentem. Kupuj tylko oryginał, bądź bezpieczny.

TIER Bonn West 7
Quicar Total
Ludwigshafen2
AB4
DSCF0030 1
Quicar Parkautos