Folie ploterowe i taśmy aplikacyjne

 

Folie ploterowe to przeznaczone do wycinania na ploterach, kolorowe folie samoprzylepne, występujące w wielu kolorach oraz różnych wykończeniach. Znajdują one zastosowanie w  indywidualnych rozwiązaniach  projektowych w pomieszczeniach i na zewnątrz czy w  efektownych i ozdobnych napisach na pojazdach i powierzchniach szklanych, w reklamie wizualnej, dekoracji wnętrz czy do wykańczania stoisk targowych. Doskonale sprawdzają się jako znaki informacyjne, znaki zarządzania ruchem drogowym, logo i etykiety. Do aplikacji na powierzchnie płaskie i gładkie takie jak stal malowana, szkło, akryl, aluminium . Do stosowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

X3 Film Gloss – folie ploterowe monomerowe

folie xf3 gloss

 

 

Decal  CutVinyl – folie ploterowe polimerowe

decal
decal 1
decal colr 1

 

Taśmy aplikacyjne  to oryginalne, papierowe taśmy aplikacyjne firmy RTape, dostępne w różnych gramaturach oraz ze zróżnicowaną siłą kleju. Przeznaczone do przenoszenia i aplikowania grafik wyciętych z samoprzylepnych folii.

zx 1

APLITAPE™ 

Nie pozostawiają resztek kleju zarówno na powierzchni do aplikacji, jak i na aplikowanym materiale. Działają świetnie na mokrej i na suchej powierzchni. Niezwykle łatwa aplikacja – bez zagnieceń, szczelin między warstwami czy bąbelków powietrza.

4050 Medium Tack Średnia przyczepność
4075 High Tack Wysoka przyczepność
4885 Extra High Tack Bardzo wysoka przyczepność
Zwiększona gramatura papieru
Dedykowany do wydruków UV


Clear Choice®

To ultra-przezroczysta taśma aplikacji, która zapewnia wyjątkową wydajność i wszechstronność dla najszerszej gamy aplikacji do znakowania.

AT60n Low Tack Niska przyczepność
Do przenoszenia grafiki o dużych rozmiarach i ochrony wydruków cyfrowych
4075 High Tac Wysoka przyczepność
Uniwersalna folia o wysokiej przyczepności do szczelnego przenoszenia grafiki
AT75.1 High Tack Wysoka przyczepność
Folia idealna do przenoszenia grafik małej i średniej wielkości
z wytłoczonymi mikrokanalikami eliminującymi pęcherzyki powietrza

 

Conform®

Niezwykle wygodne taśmy aplikacyjne z linerem, typu RLA®, czy Release Liner Adhesive. Niezwykle dokładnie przylega do grafik, dzięki czemu nie skleja się oraz nie zawija krawędzi. Dzięki temu całość pozostaje czysta i schludna nawet po zwinięciu w rulon. Idealne do aplikowania : znakowania ogólnego przeznaczenia, piktogramów, banerów, grafik ściennych. Do aplikowania zarówno na sucho jak i na mokro. Okres trwałości – 1 rok.

4050 RLA Medium Tack Średnia przyczepność
Idealna do średnich i dużych płyt winylowych i grafiki drukowanej
4075 High Tac Wysoka przyczepność
Idealna do małych i średnich płyt winylowych i grafiki drukowanej