General Formulations

Folie i laminaty General Formulations to wysokiej jakości materiały, wyróżniające się innowacyjnymi systemami klejącymi. Szeroka oferta mediów gwarantuje rozwiązanie na każdą powierzchnię wewnętrzną lub zewnętrzną, przy możliwie najprostszej metodzie aplikacji. Dzięki wszechstronności i nowatorskim technologiom dostarczamy folie z klejami odpowiednimi do stosowania nie tylko na szkle czy gładkich powierzchniach ale też na dywanach, tekstyliach, powierzchniach o niskiej energii powierzchniowej, ścianach i tynkach, podłogach itp.

Pionierskie właściwości poszczególnych systemów klejących zapewniają m.in:

• wysoką przyczepność przy jednoczesnym łatwym usunięciu bez śladów
• bezproblemową aplikację dzięki mikrokanalikom, które nie zmieniają struktury folii
• „ślizg” pozwalający na przesuwanie nośnika i repozycjonowanie przed ostateczną instalacją

Można je wykorzystywać do druku z wykorzystaniem technologii: UV, ekosolwent, solwent, latex.

NOWOŚĆ w ofercie!

GF 229HTR WALLMARK™ Canvas

Wysokiej jakości polimerowa folia, z wytłoczonym antypoślizgowym wzorem płótna. Posiada innowacyjny klej „HighTack Removable”, który gwarantuje wysoką przyczepność, a jednocześnie możliwość usunięcia bez śladów, nawet do roku czasu od montażu.
Folia, dzięki posiadanej grubości i sztywności, jest bardzo łatwa w aplikacji, a ulepszona formuła daje możliwość druku od krawędzi do krawędzi, i aplikacji na styk. Folia z certyfikacjami na poślizg – R10, R10B oraz na palność – B1.

Idealna do dekoracji ściennych, druku oznaczeń, tapet, naklejek podłogowych oraz naklejek w miejscach narażonych na wilgoć, gdzie użytkownicy przemieszczają się boso (certyfikat R10B).

 

banner

NOWOŚĆ w ofercie!

GF ERainbow Holographic RL-6075

Folia będąca połączeniem poliestru z polimerowym winylem, daje niesamowity efekt wizualny. Holograficzna powłoka z efektem tęczy zmienia kolory w zależności od kąta padania światła.

Możliwość zadruku na ploterach solwentowych i UV pozwala na wykonywanie grafik wzmacniających przekaz oraz przykuwających uwagę odbiorców.

Idealna do tworzenia przyciągających wzrok reklam, naklejek dekoracyjnych, etykiet, oznaczeń, tabliczek, plakatów itp.

GF 218 WindowMark Blockout™

Obustronnie biała folia blockout, dzięki której łatwo stworzysz dwustronne naklejki! Technologia dwuwarstwowa pozwala na zastosowanie w 100% nieprzejrzystych aplikacji, w których wymagane jest całkowite zablokowanie prześwitu. Dodatkowo posiada transparentny klej, usuwalny do roku od aplikacji.

Idealna do grafik okiennych i wystawowych, które wymagają całkowitego zablokowania światła, bez szarego lub czarnego kleju widocznego od tyłu, po nałożeniu na szkło.

Twórz dwustronne naklejki na szybach – w połączeniu z zadrukowaną w odbiciu lustrzanym bezbarwną folią. Sprawdź tutaj.

 

gf window mark graffic
2

GF 285| 287 RoughMark

Bardzo trwała matowa, biała lub bezbarwna, polimerowa folia winylowa. Materiał z innowacyjnym klejem, który zapewnia wysoką przyczepność i jednocześnie jest łatwo usuwalny. Folia idealnie dopasowuje się do teksturowanych powierzchni, w tym cegieł i powierzchni betonowych. W ciągu 6 miesięcy można ją łatwo usunąć.

Idealna do grafik na: ścianach, powierzchniach drewnianych, cegłach, betonie lub płytach kartonowo-gipsowych.

 

GF 201 High-Tack Permanent Adhesive (Air-Egress)

Polimerowa folia klasy Premium, którą bardzo łatwo się aplikuje bez bąbelków powietrza. Mocny klej kanalikowy tworzy trwałe wiązania z wieloma popularnymi podłożami stosowanymi w aplikacjach graficznych, w tym także z powierzchniami o niskiej energii powierzchniowej (np. PP i PE).

Idealna do grafik wewnętrznych lub zewnętrznych. Ponadto wykorzystywana do produkcji: naklejek, tabliczek znamionowych i ekspozycji na różnych podłożach w punktach sprzedaży. Do aplikacji na takich podłożach jak metale, malowane metale, gładkie drewno, sklejka, zagruntowana płyta MDO oraz winyl, ABS, styren, poliester, poliwęglan itp.

 

gp htapae
gf traffic graffic

GF 212 Traffic Graffic™

Matowa, biała polimerowa folia winylowa. Materiał z innowacyjnym klejem, który zapewnia wysoką przyczepność i jednocześnie jest łatwo usuwalny bez śladu, do 6 miesięcy od czasu aplikacji. Doskonała na podłogi i ściany a także na wykładziny dywanowe z krótkim włosem i gęstym splotem.

Idealna do reklamy i grafik na dywanach oraz wykładzinach dywanowych, jako naklejki podłogowe na parkiecie, wylewkach, ścianach.

GF 207| 208

Statyczna folia adhezyjna. Przylega bez kleju do gładkich błyszczących powierzchni, przeznaczona do krótkoterminowych ekspozycji.
Posiada Certyfikat HP LATEX HP latex certified 462x285 1

Idealna jako: grafiki na szkle, tymczasowe oznaczenia produktów, reklamy na wystawach sklepowych, ochrona delikatnych powierzchni.

 

1
gf transmark

GF 228 TransMark™

Folia Premium. Backlit z usuwalnym klejem, wysokiej jakości translucentna folia przeznaczona do podświetleń i oznaczeń wewnętrznych lub zewnętrznych. Bardzo dobrze przepuszcza światło i jednolicie je rozprasza. Zapewnia łatwość montażu i usuwania.

Idealna do podświetlanych grafiki na różnych podłożach, naklejek na podświetlanych kasetonach.

GF 255 Optically Clear

Optycznie przejrzysta, błyszcząca folia PVC z klarownym, usuwalnym klejem. Dzięki temu, że jest niezwykle transparentna, daje nowe możliwości projektowania i druku reklam. Grafiki są usuwalne bez śladów ze szkła, przez okres 12 miesięcy od aplikacji.

Idealna do zewnętrznych i wewnętrznych grafik na szkle, jako tymczasowe ekspozycje na szybach, gdzie szczególnie ważna jest wysoka przejrzystość.

gf 255
gf230

GF 230 AutoMark™ Wrap

Wysokiej jakości polimerowa, hybrydowa folia z szarym klejem kanalikowym, który zapewnia doskonałą nieprzeźroczystość, wyjątkowe właściwości repozycjonowania oraz aplikację bez pęcherzyków powietrza.

Idealnie nadaje się do oklejania pojazdów, naklejek samochodowych, grafik i oznaczania flot samochodowych.

GF 333 AutoMark™ Drift™ PW

Polimerowa folia z szarym kanalikowym klejem, który daje niespotykane możliwości oklejania samochodów, i nie tylko. Zastosowana technologia „DRIFT” pozwala montażyście zmieniać położenie folii, przesuwać nośnik nad oklejoną powierzchnią i dowolnie ustawiać do momentu ostatecznej aplikacji.

Idealna do oklejania pojazdów, flot samochodowych, naklejek samochodowych, na gładkie powierzchnie.

gf 333
gf glass 444

GF 444 Glass FILM

Rewelacyjny laminat poliestrowy nadający grafice efekt szkła. Wysoki połysk twardej powłoki zapewnia nie tylko ochronę wydruków przed uszkodzeniami, ale też w 99% ochronę UV. Ta folia laminująca pogłębia kolory i wyrazistość wydruków oraz nadaje płaskiej powierzchni idealną gładkość.

Idealna do laminowania wysokiej jakości wydruków, zdjęć i grafik w galeriach artystycznych, muzeach, mieszkaniach.

GF 213 Traffic Graffic™ Bez PVC!

Strukturalny laminat polipropylenowy, stosowany do krótkoterminowej ochrony. To przyjazna środowisku alternatywa dla folii PCV! Klej o wyjątkowej przejrzystości i przyczepności, zapewnia trwałość i doskonałą ochronę grafik. Dodatkowo, folia dopuszczona jest do pośredniego kontaktu z żywnością.

Idealny do laminowania krótkoterminowych naklejek podłogowych, zastosowań wewnętrznych, laminacji stołów i blatów, ochrona blatów przy kasach, laminacja podkładek pod myszy, na rollupy, popupy itp.

traffic
3

GF 290 ChalkMark™

Czarna folia winylowa do produkcji tablic do zapisu kredą. Trwały transparentny klej, usuwalny z gładkich powierzchni do roku od aplikacji. Przeznaczona do standardowej kredy szkolnej oraz do kredy w płynie. Dodatkowo, może być zadrukowana UV.

Idealna do menu w punktach gastronomicznych, tablic do kredy, potykaczy reklamowych, grafik w punkcie sprzedaży, dekoracji ścian w mieszkaniach.

 

GF 235 MotoMark GRIP

Folia Premium z niezwykle trwałym klejem, który jest jednym z najsilniejszych na rynku. Elastyczna, matowa folia została opracowana na potrzeby aplikacji grafik i naklejek w branży sportów motorowych.

Idealna wszędzie tam, gdzie nie radzą sobie inne materiały, a potrzebny jest klej o wysokiej przyczepności. Stosowany jako naklejki na quady, skutery śnieżne, motocross, pojazdy sportowe, kaski itp.

gf motomark
gf 105

GF 105 laminat o wysokim połysku

Poliestrowy laminat o wysokim połysku, do ochrony wydruków cyfrowych wewnątrz i na zewnątrz. Chroni przed blaknięciem do dwóch lat od aplikacji. Może być również stosowany do ochrony przed graffiti. Doskonale zwiększa przejrzystość obrazu, kontrast i pogłębia kolory.

Idealny do ochrony grafik przed uszkodzeniami, zadrapaniami, blaknięciem kolorów, jako ochrona anty-graffiti.

Dostępne produkty