Home Decor

 

Home Decor to wszystkie media, dzięki którym można całkowicie odmienić wnętrza. Zaliczamy do nich tapety, canvasy do wydruku zdjęć lub reprodukcji oraz folie repozycjonowalne.

Media te umożliwiają nam przeprowadzić każdą zmianę, jaką tylko może podsunąć wyobraźnia.

kanapy
canvasy

Canvasy

Canvasy to popularne tkaniny do zadruku doskonale imitujące tradycyjne płótna malarskie. Występują one w wykończeniu bawełnianym, bawełniano – poliestrowym lub poliestrowym w wersjach błyszczących, matowych bądź metalizowanych na srebro.

Są bardzo popularne w profesjonalnej fotografii, m.in. reprodukcji zdjęć, a także jako reprodukcje obrazów, roll-upy lub banery reklamowe.

Świetnie odwzorowują kolory, są wytrzymałe a powstałe reprodukcje przypominają prawdziwe obrazy namalowane na płótnie. Dodatkową ich zaletą jest fakt, że mogą być wykorzystywane do wszystkich typów druku.

Tapety

Materiały przeznaczone do druku wielkoformatowego dla uzyskania spersonalizowanych rozwiązań w aranżacji wnętrz.

Dają praktycznie nieograniczone możliwości w dziedzinie projektowania i  dekorowania pomieszczeń czy to  prywatnych czy komercyjnych.
Z powodzeniem mogą być też stosowane w miejscach użyteczności publicznej takich, jak np. galerie handlowe.

Świetnie sprawdzają się jako fototapety i oryginalne aplikacje ścienne.

Mogą być również wykorzystywane do tworzenia materiałów promocyjnych i reklamowych.

Tapety stanowią ciekawy element, który pozwala na diametralną zmianę wnętrz bez ponoszenia dużych nakładów.

tapety
mapa 1

Materiały repozycjonowalne

Umożliwiają instalację, usuwanie i zmianę położenia grafiki bez pozostawiania śladów na powierzchni.

Są idealne do wielu zastosowań graficznych na ścianach. Można drukować, usuwać i zmieniać położenie grafiki na różnych powierzchniach.

Folie te  umożliwiają tworzenie grafik skierowanych do określonych produktów i obszarów i pozwalają jednocześnie na szybką reakcję mającą na celu zmianę miejsca ekspozycji dla uzyskania maksymalnego efektu. Łatwo jest je usunąć i zmienić położenie grafiki wiele razy, nie tracąc przy tym przyczepności i nie pozostawiając żadnych zabrudzeń po usunięciu grafiki.

Wykładziny i dywaniki

Posiadamy w ofercie dwa rodzaje wykładzin oraz dwa typy dywaników – wycieraczka zewnętrzna oraz dywanik z miękkim włosiem, które możecie spersonalizować pełnokolorowym nadrukiem w technologii sublimacji.

Materiały te mogą zostać wykorzystane zarówno we wnętrzach biurowych, jak i pomieszczeniach prywatnych.
Wykładziny mogą być wykorzystywane w celach reklamowych, jako jeden z elementów identyfikacji wizualnej eventu.

wykladzina
mis

Tkaniny

Tkaniny do bezpośredniego i transferowego druku sublimacyjnego, doskonale sprawdzają się przy produkcji różnego rodzaju materiałów dekoracyjnych, elementów wykończenia wnętrz, czy przedmiotów codziennego użytku.

W ofercie API.PL znajdują się materiały obiciowe, dające nieograniczone możliwości tworzenia komercyjnych lub indywidualnych obić mebli tapicerowanych: kanap, foteli, puf, siedzisk, itp.

Kolejnym produktem nadającym się do wykorzystania w home decor jest poliestrowa tkanina pluszowa. Jest idealna jako tkanina obiciowa poduszek i materacy, do produkcji kocyków, narzut, a także szlafroków, maskotek, legowisk i ubranek dla zwierząt.