Mały format – druk laserowy

VESLINE TATTOO – papier do produkcji tatuaży usuwalnych

 

Marzy ci się tatuaż, jednak masz wątpliwości? To wybór na całe życie, więc nic w tym dziwnego. Dobór odpowiedniego wzoru, miejsca czy rozmiaru tatuażu, spędza sen z powiek niejednej osoby, której marzy się ozdobienie ciała pięknym wzorem.

Mamy dla Ciebie propozycję! Vesline Tattoo to rozwiązanie dające możliwość wykonania tatuażu usuwalnego, który w bardzo prosty sposób możesz wydrukować przy użyciu drukarki tonerowej. Twój tatuaż powstaje poprzez wydruk cyfrowy, dlatego jedynym ograniczeniem co do jego wyglądu jest Twoja wyobraźnia.

Motywy damskie, męskie i dziecięce. Wzory geometryczne, florystyczne, ornamenty czy tribale, a może sławne postacie z bajek dla dzieci?

 

przedramie koncia Easy Resize.com
paznokcie scaled

 

Dostosuj kształt, kolor i rozmiar obrazu według swoich potrzeb i baw się i testuj bez ograniczeń. Nazwa produktu sugeruje, że obraz można aplikować tylko na skórze, jednak Vesline Tattoo może być zaaplikowany na wiele powierzchni, których nie można znakować prasą termotransferową np. paznokcie czy modele.

Nadaj swoim tatuażom wyjątkowego wyglądu i nasycenia kolorem. Drukując Vesline Tattoo na drukarkach OKI z białym tonerem (OKI Pro 7411WT, OKI Pro 8432WT czy OKI Pro9541WT) uzyskasz tatuaż z białym kolorem, a pozostałe kolory dzięki białemu poddrukowi będą wyjątkowo mocno nasycone.

Mr Magnus

Oferta mediów, dzięki którym możemy wykorzystać wszystkie zalety materiałów do druku wielkoformatowego, korzystając jedynie z drukarki laserowej o znacznie mniejszym formacie A3+. Doskonale odwzorowują kolory, są niezwykle proste w przygotowaniu do druku oraz do cięcia na wszelkich ploterach tnących.

Występują w następujących wersjach:

  • biała i transparentna folia z mikroprzyssawkami
  • folia samoprzylepna o strukturze tkaniny, doskonale sprawdzająca się w formie naklejek na każdą powierzchnię
  • papier Ferro do wykorzystania z podkładami magnetycznymi