NOWOŚĆ w ofercie!

VESLINE SUBLI SCARF to materiał, który idealnie nadaje się do produkcji modnych, wielofunkcyjnych chust typu “buff” (kominy). „Kominy” to część ubioru, coraz chętniej noszona na różne sposoby. Można wykorzystywać je jako chustę chroniącą twarz przed zimnem, opaskę na włosy, szal na szyję, opaskę na rękę, nakrycie głowy, kominiarkę, itp.

VESLINE SUBLI SCARF to poliestrowa, szybkoschnąca i nieprująca się dzianina w formie rękawa. Bezszwowy i lekki materiał do druku sublimacyjnego bezpośredniego lub transferowego.

Rekomendowana temperatura wygrzewania 180 st. C (kalander) oraz 200 st. C (prasa termotransferowa).

Parametry tkaniny:

  • gramatura: 135 g/m2
  • typ tkaniny: 100% Poliester pakowanie 20 sztuk/ woreczek
  • rozmiar: 25 x (+/-2) 50 cm kurczliwość 2-4%
  • rodzaj przędzy: z włókien ciętych

˃˃ Zapytaj o ofertę

Tkaniny

Tkaniny to coraz bardziej popularny materiał, wykorzystywany w szerokich zastosowaniach reklamowych, w aranżacji wnętrz, meblarstwie czy modzie z wykorzystaniem druku wielkoformatowego.

Ich zastosowanie w reklamie jest ogromne. Flagi, siatki, systemy wystawiennicze, torby, ręczniki i leżaki to tylko część możliwości, jakich dostarczają tkaniny.

Rodzaje tkanin wg funkcji: materiał flagowy, display, materiał backlitowy, materiał do podświetleń, tkanina ręcznikowa, namiotowa, do produkcji toreb.

Typy druku: druk bezpośredni, sublimacja, ekosolwent, latex, UV.