NOWOŚĆ w ofercie!

VESLINE SUBLI SCARF to materiał, który idealnie nadaje się do produkcji modnych, wielofunkcyjnych chust typu “buff” (kominy). „Kominy” to część ubioru, coraz chętniej noszona na różne sposoby. Można wykorzystywać je jako chustę chroniącą twarz przed zimnem, opaskę na włosy, szal na szyję, opaskę na rękę, nakrycie głowy, kominiarkę, itp.

VESLINE SUBLI SCARF to poliestrowa, szybkoschnąca i nieprująca się dzianina w formie rękawa. Bezszwowy i lekki materiał do druku sublimacyjnego bezpośredniego lub transferowego.

Rekomendowana temperatura wygrzewania 180 st. C (kalander) oraz 200 st. C (prasa termotransferowa).

Parametry tkaniny:

  • gramatura: 135 g/m2
  • typ tkaniny: 100% Poliester pakowanie 20 sztuk/ woreczek
  • rozmiar: 25 x (+/-2) 50 cm kurczliwość 2-4%
  • rodzaj przędzy: z włókien ciętych

˃˃ Zapytaj o ofertę

verseidag

NOWOŚĆ w ofercie!

Flaga B4121 Verseidag 110E

Poliestrowy materiał flagowy o grubości 110 g. Papierowy podkład oraz wykończenie umożliwia druk tuszami solwentowymi i UV – otwiera to nowe możliwości produkcyjne dla wielkoformatowych drukarni solwentowych oraz UV. Materiał nie zawiera PVC, jest stabilny wymiarowo podczas druku i dalszej obróbki. Występuje w trzech szerokościach i nawoju 30mb.

Idealny do produkcji flag, owiewek, ekspozytorów lub jako materiał dekoracyjny.

˃˃ Zapytaj o ofertę

Tkaniny

Tkaniny to coraz bardziej popularny materiał, wykorzystywany w szerokich zastosowaniach reklamowych, w aranżacji wnętrz, meblarstwie czy modzie z wykorzystaniem druku wielkoformatowego.

Ich zastosowanie w reklamie jest ogromne. Flagi, siatki, systemy wystawiennicze, torby, ręczniki i leżaki to tylko część możliwości, jakich dostarczają tkaniny.

Rodzaje tkanin wg funkcji: materiał flagowy, display, materiał backlitowy, materiał do podświetleń, tkanina ręcznikowa, namiotowa, do produkcji toreb.

Typy druku: druk bezpośredni, sublimacja, ekosolwent, latex, UV.