Wielkoformatowe Media Arkuszowe

NOWOŚĆ W OFERCIE API.PL

API.PL wprowadza nowe podłoża do druku – materiały sztywne do druku UV.

Jako wieloletni dystrybutor urządzeń i mediów do druku, od początku naszych działań słuchamy naszych klientów i staramy się odpowiedzieć ofertą na ich potrzeby i wymagania.
W związku ze zgłaszanymi zapytaniami o podłoża sztywne do druku UV, wprowadziliśmy do oferty cztery rodzaje podłoży:

  • poliwęglan lity
  • transparentny PET
  • ekologiczna alternatywa dla podłoży z tworzyw sztucznych – płyty kartonowe Oppboga
wma2 na www
vesboard pro

VESBOARD PC Pro

 

Płyta lita, wykonana z wysokiej jakości żywicy poliwęglanowej, pokryta warstwą chroniącą przed UV. Dzięki wysokiej przejrzystości i odporności na uderzenia stanowi doskonały zamiennik dla szkła, od którego jest lżejsza i bezpieczniejsza. Charakteryzuje się dobrą izolacją akustyczną i trudnopalnością.

Materiał o szerokim zastosowaniu, wykorzystywany zarówno na osłony, przezroczyste ścianki, zadaszenia, konstrukcje architektoniczne, jak i do produkcji reklamowych i informacyjnych tj. tablice i szyldy reklamowe, ekrany akustyczne, witryny sklepowe, ścianki działowe.

VESBOARD CAST ACRYLIC  i  VESBOARD CAST ACRYLIC PRO

 

Wysokiej jakości, wylewane płyty PMMA (polimetakrylan metylu) nazywane potocznie PLEXI lub akrylem. VESBOARD CAST ACRYLIC i VESBOARD CAST ACRYLIC PRO są wyjątkowo przejrzyste, o niezwykle gładkiej powierzchni i wysokich właściwościach optycznych.  VESBOARD CAST ACRYLIC PRO produkowana jest w oparciu o najwyższe standardy technologiczne, z dodatkowym czynnikiem ochrony UV. Łatwe w obróbce.

Materiały wykorzystywane w produkcji osłon i przeszkleń, konstrukcji architektonicznych tj. zadaszenia, świetliki dachowe, ale również w produkcjach reklamowych tablic i szyldów, ścianek działowych, owiewek, stojaków reklamowych, lightbox-ów.

vesboard cast 1
guandong

GUANDONG Hi Print Green GAG, transparentny PET, błysk

 

Bardzo cienkie i lekkie, transparentne podłoże o połyskliwym wykończeniu. Jego elastyczność pozwala na łatwe kształtowanie.

Wykorzystywany jako materiał na osłony, przyłbice osobiste, może być stosowany również jako lekkie formy reklamowe – np. podwieszane oznaczenia, tablice informacyjne.

OPPBOGA EXCELLENT sign&display

 

Płyty EXCELLENT szwedzkiego producenta OPPBOGA, to w pełni ekologiczna alternatywa dla płyt wykonanych z  różnych rodzajów tworzyw sztucznych, plastików: ze spienionego PVC, PP i innych kompozytów. Płyty EXCELLENT wykonane są z włókien pierwotnych, tzn. nie zawierają żadnej domieszki makulatury. Ma to wpływ na efektowny śnieżnobiały wygląd oraz większą wytrzymałość płyty. Dodatkowo produkty wykonane z włókien pierwotnych są bardzo poszukiwane do recyklingu, jako że papier wraz z kolejnymi cyklami odzysku traci swoje właściwości, a surowiec pierwotny nadaje się jeszcze do kilkukrotnego przetworzenia.

oppoga5

Te dwustronnie powlekane płyty przewyższają swoje odpowiedniki z tworzyw sztucznych nie tylko pod względem bezpieczeństwa dla środowiska, ale także odznaczają się większą sztywnością niż płyty PVC, np. wystarczy płyta EXCELLENT o grubości 2mm by zastąpić PVC grubości 3mm lub płyta EXCELLENT 3,5mm aby zastąpić PVC 5mm. Poza tym są lżejsze niż tworzywa sztuczne, co obniża koszty transportu.

Różnorodność formatów papierowych płyt Oppboga i dopasowanie wielkości płyty do określonej produkcji, pozwala na redukcję ilości odpadu, oszczędza czas dopasowania formatu i w rezultacie obniża koszt materiału.

Płyty Oppboga doskonale zastępują odpowiedniki z tworzyw sztucznych jako ekspozytory, tablice wiszące, POS, stojaki, oznaczenia, zawieszki i wiele innych. Polecany do zastosowań obejmujących: laminowanie, sztancowanie, lakierowanie, bigowanie, perforowanie, cięcie i nacinanie.

  • NOWOŚĆ: OPPBOGA RESILIENT™ Plus: trwała, ekologiczna płyta do zastosowań reklamowanych.
    Od sierpnia w ofercie API.PL – poznaj produkt…

Dostępne produkty