Nadruk sublimacyjny, dzięki któremu wyprzedzisz konkurencję – rusza kolejna odsłona Akademii Technologii Zdobienia

Chciałbyś wejść w sublimację? Poznać jej możliwości i zastosowania? Jesteś już po warsztatach ATZ, ale chciałbyś się dowiedzieć więcej, rozwinąć biznes w oparciu o tę technologię? A może wydaje Ci się, że już wszystko wiesz o sublimowaniu?

Daj się zaskoczyć! Możemy pokazać Ci, o czy może jeszcze nie pomyślałeś, a możesz wykorzystać w swoim biznesie!

10 kwietnia zaczynamy już szósty cykl Akademii Technologii Zdobienia w formule 2.0! Tym razem, każda z technologii zostanie kompleksowo omówiona podczas jednego z czterech dedykowanych spotkań, by lepiej zgłębić każde z zagadnień. Zaczynamy cykl warsztatów od omówienia sekretów druku sublimacyjnego.

Nadruk sublimacyjny dla początkujących i zaprawionych w sublimacji: poznaj podstawy, ale też tajniki

 

Oczywiście zadbamy o osoby, które chcą rozpocząć swoją przygodę z sublimacją, ale w tym roku nie zabraknie także porcji wiedzy dla średnio-zaawansowanych. Spodziewajcie się inspiracji wykorzystania technologii druku sublimacyjnego na tekstyliach i praktycznych wskazówek, jak radzić sobie w nietypowych sytuacjach!

Czego możesz oczekiwać po pierwszym spotkaniu Akademii Technologii Zdobienia?

  1. Wprowadzenie w technologię:

👉 Co to jest sublimacja, jak przebiega i jakie są jej zastosowania?

👉 Materiały eksploatacyjne

👉 Drukarki – format mały i duży – jakie czekają Cię perspektywy?

👉 Prasy termotransferowe dla różnych zastosowań

👉 Gotowe podłoża do druku sublimacyjnego

  1. Praktyczne warsztaty:

👉 Wykorzystanie AI przy produkcji plików

👉 Druk i aplikacje na wybranych podłożach – podkładki, kubki, panele

👉 Problem solving i tips & tricks

nadruk sublimacyjny

CZAS  –  jeden dzień, w godzinach 10:00 – 15:00.

MIEJSCE – Rąbień k. Łodzi, Showroom ul. Okrężna 37, 95-070 Aleksandrów Łódzki

KOSZT  – 199,00 pln netto / osobę.

TERMIN – 10.04.2024

Kolejny termin spotkań – obserwuj nasze profile w social mediach lub zapisz się na nasz newsletter – bądźmy w kontakcie.

Już tej wiosny poznaj sekrety druku wysokiej jakości, które gromadziliśmy podczas naszej działalności od 2009 roku!  Kliknij poniższy przycisk, by zapisać się na pierwsze warsztaty z cyklu Akademii Technologii Zdobienia! Widzimy się 10.04.2024 w Rąbieniu.

Cena warsztatów to 199zł netto.

Warsztaty trwają jeden dzień i odbywają się w godzinach 10:00 – 15:00. Każdy uczestnik warsztatów otrzyma od nas wydruki do samodzielnego testowana, próbki podłoży, a także VOUCHER o wartości 200 pln na zakup produktów z oferty API.PL za kwotę min. 2000 pln.

Aby zapisać się na warsztaty, należy kliknąć w odnośnik w znajdujących się powyżej terminach i lokalizacjach oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zapisany uczestnik ma obowiązek uiścić opłatę w wysokości 199 pln netto (244,77 pln brutto) na konto API.PL: 51 1140 1108 0000 4573 2200 1001 – na podstawie faktury proforma, przesłanej na adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym. W tytule przelewu prosimy wpisać: „opłata za udział w Akademii Technologii Zdobienia”.

Ilość miejsc ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

W warsztatach mogą wziąć udział maksymalnie 2 osoby z jednej firmy.

Do zobaczenia na warsztatach!