NATURA w druku na tekstyliach – od sitodruku do druku cyfrowego.

Pan Piotr Mizerek z firmy NATURA – Druk i Bawełna, opowiada nam o genezie i rozwoju firmy założonej przez swoich rodziców – Annę i Zenona Mizerek. Wprowadzając jako pierwsi w kraju do obiegu ekologiczne produkty bawełniane, rozpoczęli renesans wielorazowych toreb w Polsce.

Wszystko zaczęło się od sitodruku – szybkiej produkcji i dużych zamówień. Rynek i oczekiwania klientów zmieniały się – krótkie serie, grafiki full-color. Rozwiązaniem okazały się inwestycje w drukarki DTG marki EPSON SC-F 2000, SC-F 2100 a następnie SC-F 3000. Teraz NATURA – Druk i Bawełna dostarcza również produkty z drukiem transferów DTF z wykorzystaniem tych drukarek oraz oprogramowaniem Cadlink. Firma zajmuje się produkcją bawełnianych produktów tekstylnych z nadrukiem tj. torby, kosmetyczki, fartuchy kuchenne i wiele innych; posiada rozbudowany park maszynowy, własną drukarnię, krojownię i szwalnię.

Cieszymy się, że wprowadzenie druku cyfrowego, jako uzupełnienie produkcji drukiem sitowym, pozwoliło firmie NATURA – Druk i Bawełna wejść na nowe rynki i pozyskać kolejnych klientów. Wybrali technologię DTG marki EPSON, ze względu na niezawodność maszyn, najlepszą jakość wydruku oraz fachowy i szybki serwis.

Jak twierdzi Pan Piotr Mizerek cyt. ” Współpraca z API zapewnia nam ciągłość produkcji oraz wsparcie w doborze maszyn i artykułów do druku, zaczynając od farb do sitodruku, materiałów eksploatacyjnych do druku cyfrowego, po folie do DTF – taka opieka daje mi poczucie bezpieczeństwa.”

Zachęcamy do obejrzenia rekomendacji NATURA – Druk i Bawełna!