Nowe oblicze sublimacji: tkaniny do home decor

Personalizowane materiały home decor; meble, zabawki, maskotki, akcesoria dla dzieci… Nowe tkaniny marki Vesline dają szerokie możliwości tworzenia produktów pod indywidualne zamówienia, do różnorodnych zastosowań.

Druk sublimacyjny jest prostą, a przy tym skuteczną technologią druku cyfrowego, szeroko wykorzystywaną przez branżę mody, reklamy, designu czy produkcji gadżetów. Nowości tkaninowe marki Vesline przeznaczone są do bezpośredniego i transferowego druku sublimacyjnego. Doskonale sprawdzają się w produkcji różnego rodzaju materiałów dekoracyjnych, elementów wykończenia wnętrz, czy przedmiotów codziennego użytku. W ofercie API.PL znajdują się materiały obiciowe, dające nieograniczone możliwości tworzenia komercyjnych lub indywidualnych obić mebli tapicerowanych: kanap, foteli, puf, siedzisk, itp.  Zastosowanie w home decor znajdzie również poliestrowa tkanina pluszowa. Jest idealna jako tkanina obiciowa poduszek i materacy, do produkcji kocyków, narzut, a także szlafroków, maskotek, legowisk i ubranek dla zwierząt. W ofercie jest także tkanina z mikrofibry, z której z powodzeniem można produkować np. ręczniki na fitness, czy siłownię.

www

Uzupełnieniem oferty tkanin jest materiał do produkcji ściereczek do okularów, na którym metodą sublimacji można nadrukować dowolną, najbardziej wymyślną grafikę. Ściereczki do okularów to doskonała propozycja na tani i użyteczny gadżet reklamowy.

Nowe tkaniny w ofercie:

˃˃ Zapytaj o ofertę