Nowe perspektywy dla Twojego biznesu – EPSON Polska i API.PL na targach REMA DAYS 2024

Zapraszamy wspólnie z EPSON Polska na targi REMA DAYS 2024 , na stoisko F2.26 w dniach 30.01-02.02.2024 r. Na targach będziemy prezentować rozwiązania z zakresu druku na tekstyliach, reklamowego druku wielkoformatowego, druku pigmentowego, druku etykiet i małoformatowych technologii zdobienia.

Zapraszamy na spotkania na stoisko F2.26. Lokalizacja: Ptak Warsaw Expo, Nadarzyn.

Odbierz bezpłatne bilety na RemaDays.

 

Jakie urządzenia będą prezentowane podczas targów REMA DAYS?

Zaproszenie na REMA DAYS 2024
EPSON F6400 2

Druk na tekstyliach – DTG, DTF, sublimacja, druk na bawełnie

W technologii druku na tekstyliach na prezentowane będą drukarki DTG – Epson SureColor SC-F3000 oraz najnowszą Epson SureColor SC-F2200 – hybrydową drukarkę do DTG i DTF. To kompaktowe urządzenie umożliwia zarówno szybkie drukowanie DTG pojedynczych koszulek, bluz czy toreb lub ich krótkich serii, jak i produkcję transferów DTF.

Odwiedzający targi będą mogli również dowiedzieć się więcej o bezpośrednim druku pigmentowym (metrażowym) na bawełnie i dedykowanej tym produkcjom linii–Epson Monna Lisa™ .

Na stoisku zobaczycie Państwo również najnowszą drukarkę do sublimacji Epson SC-F6400H, przedstawiciela drukarek przeznaczonych do małych lub średnich nakładów. Dzięki opcjom zastosowania dodatkowych 2 kolorów Orange i Violet (rozszerzających przestrzeń barwną) można drukować z dodatkowymi kolorami np. w produkcjach modowych. Dla firm potrzebujących większej wydajności lub druku z kolorami fluo zaprezentujemy drukarkę drukarkę do sublimacji Epson SC-F9400.

 

Rozwiązania do druku wielkoformatowego LFP

Wśród urządzeń do wielkoformatowych produkcji reklamowych pojawią się znane i sprawdzone rozwiązania.  Profesjonalne drukarki ekosolwentowe EPSON SC-S80610 do wymagających produkcji reklamowych  z dodatkowym kolorem RED, ekologiczne drukarki do  druku atramentami żywicznymi EPSON SC-R5010 oraz drukarkę EPSON SC-V7000 do druku UV z możliwością druku z lakierowaniem. Poza urządzeniami do druku zaprezentujemy również ploter tnący marki GRAPHTEC  przeznaczony do precyzyjnego cięcia podłoży po druku.

Na targach będzie również można porozmawiać z doradcami na temat oferowanych przez API.PL podstawowych i specjalistycznych podłoży do druku, niezastąpionych w reklamie i produkcjach materiałów wspierających sprzedaż.

 

epson drukarka uv
F500 Z Tuszami Male

Rozwiązania do zdobienia tekstyliów i gadżetów

Kategorię małoformatowych technologii zdobienia będą reprezentować drukarki Epson SC-F100 i SC-F500 do małej sublimacji tekstyliów i gadżetów, oraz rozwiązania do cięcia marki Silhouette , dedykowanych do produkcji artykułów promocyjnych i personalizowanych prezentów oraz prac hobbystycznych.

Epson C7500

Rozwiązania do druku kolorowych etykiet

Wśród urządzeń do produkcji reklamowych nie mogło zabraknąć drukarek do etykiet! Na stoisku przedstawimy 4 linie produktowe do druku kolorowych etykiet. Wśród prezentowanych urządzeń znajdą się modele Epson ColorWorks C3500, C4000, C6500Ae i C7500G. Każdy model oferuje szeroką gamę podłoży możliwych do zadruku, a także nadruk odporny na działanie wody, blaknięcie czy promienie UV. Pomożemy i doradzimy odpowiednie rozwiązanie do Państwa rodzaju i wielkości produkcji.

Rozwiązania do druku pigmentowego i fotograficznego

Dodatkowo na stoisku EPSON Polska będzie można również zapoznać się z produktami do druku pigmentowego. Epson SureColor SC-P6500D do szybkiego tworzenia precyzyjnych, kolorowych i bezpiecznych wydruków (np. plakatów POS w żywych kolorach w handlu detalicznym). Zaprezentowana zostanie również seria kompaktowych drukarek fotograficznych, do wszechstronnej produkcji komercyjnej, druku wysokiej jakości zdjęć oraz produkcji szerokiej gamy produktów, tj. spersonalizowane książki fotograficzne, kartki i kalendarze – Epson SureLab SL-D1000 oraz minilab SureLab SL-D500 .

 

Serdecznie zapraszamy do spotkań i rozmów o rozwoju Państwa biznesu w oparciu o sprawdzone, wydajne i oferujące precyzyjne, wysokiej jakości wydruki rozwiązania EPSON! Do zobaczenia!