NOWOŚĆ: płyty EXCELLENT do produkcji reklamowej

Płyty EXCELLENT szwedzkiego producenta OPPBOGA, to w pełni ekologiczna alternatywa dla płyt wykonanych z różnych rodzajów tworzyw sztucznych, plastików: ze spienionego PVC, PP i innych kompozytów. Płyty EXCELLENT wykonane są z włókien pierwotnych, tzn. nie zawierają żadnej domieszki makulatury. Ma to wpływ na efektowny śnieżnobiały wygląd oraz większą wytrzymałość płyty. Dodatkowo produkty wykonane z włókien pierwotnych są bardzo poszukiwane do recyklingu, jako że papier wraz z kolejnymi cyklami odzysku traci swoje właściwości, a surowiec pierwotny nadaje się jeszcze do kilkukrotnego przetworzenia.

Te dwustronnie powlekane płyty przewyższają swoje odpowiedniki z tworzyw sztucznych nie tylko pod względem bezpieczeństwa dla środowiska, ale także odznaczają się większą sztywnością niż płyty PVC, np. wystarczy płyta EXCELLENT o grubości 2mm by zastąpić PVC grubości 3mm lub płyta EXCELLENT 3,5mm aby zastąpić PVC 5mm. Poza tym są lżejsze niż plastiki, co obniża koszty transportu. Nie ma też ryzyka odpadu, co oszczędza czas i koszty materiału.

Zastosowanie:

Ekspozytory, tablice wiszące, POS, stojaki, oznaczenia, zawieszki i wiele innych. Polecany do zastosowań obejmujących: laminowanie, sztancowanie, lakierowanie, bigowanie, perforowanie, cięcie i nacinanie.

Więcej informacji znajdziecie TUTAJ

 

 

  • NOWOŚĆ: OPPBOGA RESILIENT™ Plus: trwała, ekologiczna płyta do zastosowań reklamowanych.
    Od sierpnia w ofercie API.PL – poznaj produkt…

Polecamy film z zadruku płyty Exellent marki Oppboga: