Druk sublimacyjny w ofercie API.PL

Epson SureColor SC-F9400H (pobierz kartę produktu) to drukarka sublimacyjna umożliwiająca druk z użyciem dwóch oryginalnych atramentów fluorescencyjnych (żółty i różowy) – C+M+Y+K/FY+FP. Wykorzystuje specjalizowane atramenty Epson UltraChrome DS, które pozwalają na precyzyjną reprodukcję złożonych i kolorowych wzorów. Przeznaczona jest do szybkiego, wielkoformatowego druku na tekstyliach, w tym odzieży sportowej, roboczej i specjalistycznej oraz miękkich materiałach reklamowych. Pozwala to na podniesienie jakości produktów na wyższy poziom i wkroczyć na nowe rynki zbytu. 64-calowa drukarka sublimacyjna SC-F9400 powstała na bazie popularnego i sprawdzonego plotera tej samej serii SC-F9300. Przeznaczona jest do szybkiego wysokonakładowego drukowania na odzieży, tkaninach, miękkich szyldach i innych materiałach promocyjnych. Osiąga maksymalną szybkość druku 108,6 m2/godz., przyspieszając realizację projektów.

2020 02 19
epson sc f6300 1 aa

44-calowa drukarka sublimacyjna Epson SureColor SC-F6300 (pobierz kartę produktu) przeznaczona jest dla firm z branży tekstylnej i producentów materiałów promocyjnych. W stosunku do wersji SC-F6200 gwarantuje wyższą wydajność, krótsze przestoje i niski całkowity koszt eksploatacji. Nowością jest opcjonalna nawijarka do druku roll to roll oraz możliwość czyszczenia Cap Topa głowicy drukującej samodzielnie przez klienta. Posiada zwiększone do 1,1l worki na atramenty. W zestawie jest oprogramowanie Epson Edge Print RIP, Epson Edge Dashboard Support i system zarządzania kosztami – LFP Accounting Tool. Technologię wykorzystują firmy z branży home decor, w tym producenci zasłon, tkanin tapicerskich, rolet, poduszek ozdobnych, płytek ceramicznych i z materiałów twardych z powłoką poliestrową. Z sublimacji chętnie korzystają także producenci gadżetów reklamowych: smyczy, pokrowców do telefonów, toreb, kubków oraz leżaków i parawanów. Ważną gałęzią przemysłu, która drukuje przy wykorzystaniu ploterów sublimacyjnych są producenci odzieży sportowej.

Epson SureColor SC-F500 (poznaj zalety drukarki) to 24-calowa drukarka sublimacyjna przeznaczona do produkcji gadżetów i prezentów na twardych podłożach, ceramice oraz tekstyliach i ubraniach. To najnowsze urządzenie z serii innowacyjnych produktów firmy Epson opracowano z myślą o użytkownikach poszukujących możliwości rozwoju biznesu. Niezależnie od tego, czy firma tworzy wydruki na kubkach, podkładkach pod myszy, brelokach do kluczy, etui do telefonów, czy na innych przedmiotach promocyjnych dla szkół i firm, drukarka SC-F500 pomaga usprawnić produkcję i zminimalizować ilość odpadów. Model SC-F500 przeznaczony jest również do nisko nakładowej produkcji tekstyliów, np.: toreb, poszewek na poduszki czy odzieży. Drukarka stanowi kompletne rozwiązanie biznesowe. Wszystkie elementy niezbędne do produkcji gadżetów sublimacyjnych pochodzą teraz od jednego producenta! Nie ma potrzeby dokonywania przeróbek w sprzęcie i stosowania półśrodków. Obudowa + głowica + profile + tusz + papier = EPSON.

a1238 productpicture hires en int surecolor sc f500 edit 150
Homer 1800 P4 nowość

Drukarkę HOMER HM 1800P4 (pobierz kartę produktu) zaprojektowano z myślą o efektywnym wykorzystaniu czasu pracy, w firmach, w których podstawową metodą cyfrowego druku tekstyliów jest sublimacja. Szerokość zadruku urządzenia wynosi 1,8m. Wyposażono je w cztery nowoczesne i bardzo szybkie głowice drukujące Kyocera (do 260 mkw/godz), które zapewniają wysoką produktywność, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrej jakości druku. Stabilna konstrukcja, znane i cenione oprogramowanie do druku tekstylnego neoStampa, idealnie dobrane atramenty do sublimacji, dwa moduły suszenia wydruków oraz możliwość druku na papierach do sublimacji o gramaturze od 35 gram, to tylko niektóre z zalet, jakie daje to urządzenie.

API.PL posiada w ofercie kompleksowe rozwiązania do druku sublimacyjnego: