O NAS

Jesteśmy bezpośrednim importerem maszyn i materiałów do sitodruku i druku wielkoformatowego.

Wiele lat temu postawiliśmy na stworzenie i ciągły rozwój usług serwisowych.  Nasz dział serwisu uważamy za bardzo ważny element naszej oferty.

Połączenie w jednej ofercie maszyn, materiałów do druku i serwisu technicznego daje naszym Klientom poczucie pewności, że w każdym aspekcie Ich działalności API.PL sprosta stawianym wymaganiom.

Stale poszerzamy ofertę, aby kompleksowo spełniać Państwa oczekiwania.

MISJA API.PL

Cel istnienia to fundamentalny czynnik motywujący nas do ukierunkowanego działania. Nasza misja to nasze DNA. W sposób czytelny i jasny mówimy w niej, po co istniejemy i co dajemy naszym klientom.

API.PL

„Pomagamy naszym Klientom rozwijać biznes.

Wyszukujemy, adaptujemy, tworzymy i dostarczamy rozwiązania technologiczne podnoszące efektywność produkcji i budujące przewagę konkurencyjną.

Działając odpowiedzialnie,  budujemy partnerskie relacje.”

WARTOŚCI API.PL

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Odpowiedzialność rozumiemy jako dbanie o interes naszych klientów i naszej firmy oraz wywiązywanie się z przyjętych na siebie zobowiązań.

Odpowiedzialność to także szczera pomoc, którą kierujemy do klientów, partnerów i pracowników firmy.

 

UWAŻNOŚĆ NA POTRZEBY KLIENTA

Słowo „uważność” oznacza, iż przywiązujemy do klienta wagę niezmierną a każdy szczegół współpracy ma swoją wagę. Dbamy o to, by znać i rozumieć autentyczne i realne potrzeby naszych klientów.

WSPÓŁPRACA I PARTNERSTWO

Wierzymy w to, że współpraca między pracownikami oraz API.PL z naszymi klientami i dostawcami prowadzi zawsze do najlepszych efektów.

Partnerstwo oznacza dla nas wzajemne i poważne traktowanie się stron jednego i tego samego biznesu.

Budując globalne relacje z naszymi dostawcami szanujemy wzajemnie odmienne wartości kulturowe.

WIEDZA I DOSKONALENIE

Uczymy się i poszerzamy naszą wiedzę, ponieważ chcemy podążać za nowoczesną technologią. Dzięki niej możemy tworzyć i dostarczać rozwiązania, które niosą klientom wymierne korzyści.

 

KREATYWNOŚĆ

Łącząc kreatywność z wiedzą i nowoczesną technologią chcemy oferować klientom istotne wsparcie w rozwoju ich biznesu.