O API

O NAS

 

API.PL jest bezpośrednim importerem urządzeń, akcesoriów oraz mediów i podłoży do druku wielkoformatowego i sitodruku.

Ideą, która przyświeca firmie w prowadzeniu biznesu, jest znalezienie optymalnego sposobu przenoszenia ciekawych grafik na przedmioty codziennego użytku.

W asortymencie dostępne są plotery sublimacyjne marki EPSON (seria SC-F) – w tym ploter do sublimacyjnego druku przemysłowego Epson SC-F10000/10000H oraz najnowsza generacja drukarek do sublimacji EPSON SC-F6400/6400H; oraz do druku DTG (Epson SC-F3000 i Epson SC-F2200); sublimacyjne plotery przemysłowe marek HOMER i GONGZHENG. Uzupełnieniem oferty asortymentu do druku na tekstyliach są kalandry i prasy termotransferowe marek: Transmatic.

API.PL jest również autoryzowanym dystrybutorem drukarek marki EPSON do druku ekosolwentowego (seria SC-S), które doskonale sprawdzają się przy produkcji giętkich materiałów reklamowych. Uzupełnieniem oferty urządzeń do druku wielkoformatowego są drukarki UV sprawdzonej marki HANDTOP z głowicami  Ricoh Gen6 i Kyocera KJ4. Nowością są plotery na atrament żywiczny – EPSON SureColor SC-R5010 oraz rozwiązania do druku DTF.

W zakresie sitodruku API.PL oferuje maszyny i akcesoria portugalskiej firmy ROQ. Jest również dystrybutorem farb wodnych, rozpuszczalnikowych i platizolowych uznanych producentów: Sebek Inks, Union Ink i Rutland. W ofercie posiada materiały transferowe, materiały do samodzielnego przygotowania klisz oraz materiały i urządzenia pomocnicze do sitodruku, m.in. zbiorniki zanurzeniowe Easiway.

API.PL posiada w ofercie wysokiej jakości MEDIA i PODŁOŻA do większości rodzajów druku cyfrowego znanych marek: HEXIS, DECAL, DRYTAC, MOLCO oraz marki własnej VESLINE. W asortymencie dostępne są: banery, folie okienne, folie monomerowe i polimerowe, laminaty i szronionki, canvasy, materiały na rollapy oraz materiały specjalnego przeznaczenia. Oferujemy MATERIAŁY BANEROWE do wszelkich realizacji wielkoformatowych, media na trudne powierzchnie wewnętrzne i zewnętrzne, jak asfalt i beton, media niszowe oraz nośniki do druku offsetowego. Nowością są podłoża amerykańskiej firmy GENERAL FORMULATONS, a także wielkoformatowe media arkuszowe do druku UV, w tym ekologiczne płyty EXCELLENT szwedzkiego producenta Oppboga.

W obszarze sublimacji nowością w ofercie są tkaniny do druku marki SOYANG.

WARTOŚCI API.PL

 

MISJA

Pomagamy naszym Klientom rozwijać biznes. Wyszukujemy, adaptujemy, tworzymy i dostarczamy rozwiązania technologiczne podnoszące efektywność produkcji i budujące przewagę konkurencyjną. Działając odpowiedzialnie,  budujemy partnerskie relacje.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Odpowiedzialność rozumiemy jako dbanie o interes naszych klientów i naszej firmy oraz wywiązywanie się z przyjętych na siebie zobowiązań. Odpowiedzialność to także szczera pomoc, którą kierujemy do klientów, partnerów i pracowników firmy.

UWAŻNOŚĆ NA POTRZEBY KLIENTA

Słowo „uważność” oznacza, iż przywiązujemy do klienta wagę niezmierną a każdy szczegół współpracy ma swoją wagę. Dbamy o to, by znać i rozumieć autentyczne i realne potrzeby naszych klientów.

WSPÓŁPRACA I PARTNERSTWO

Wierzymy w to, że współpraca między pracownikami oraz API.PL z naszymi klientami i dostawcami prowadzi zawsze do najlepszych efektów.

Partnerstwo oznacza dla nas wzajemne i poważne traktowanie się stron jednego i tego samego biznesu.

Budując globalne relacje z naszymi dostawcami szanujemy wzajemnie odmienne wartości kulturowe.

WIEDZA I DOSKONALENIE

Uczymy się i poszerzamy naszą wiedzę, ponieważ chcemy podążać za nowoczesną technologią. Dzięki niej możemy tworzyć i dostarczać rozwiązania, które niosą klientom wymierne korzyści.

KREATYWNOŚĆ

Łącząc kreatywność z wiedzą i nowoczesną technologią chcemy oferować klientom istotne wsparcie w rozwoju ich biznesu.

grupowe2