O NAS

Jesteśmy bezpośrednim importerem maszyn i materiałów do sitodruku oraz druku wielkoformatowego. Ideą, która nam przyświeca w prowadzeniu biznesu, to znalezienie optymalnego sposobu przenoszenia ciekawych grafik na przedmioty codziennego użytku.

W zakresie druku wielkoformatowego oferujemy szeroką gamę ploterów sublimacyjnych, DTG, ekosolwentowych i pigmentowych firmy EPSON; sublimacyjnych ploterów przemysłowych marki Homer (1,6m) i GongZheng (3,2m); pras i kalandrów firmy Transmatic i Metalnox; atramentów i papierów sublimacyjnych; plotery UV marki HandTop – wyposażone w głowice Ricoh i Kyocera 6. generacji. Oferuje również drukarki do termotransferowego druku cyfrowego (tonerowego) marki OKI; plotery tnące marki SUMMA oraz akcesoria do postprodukcji: oczkarki, laminatory i trymery; media do druku reklamowego (outdoor i indoor) marki Decal, Drytac, General Formulations, Guandong, CartonGraf oraz Vesline, wraz z systemami do ich przechowywania firmy PlastGrommet.

Posiadamy w ofercie urządzenia do sitodruku portugalskiej firmy ROQ, w tym cztery modele karuzeli, tunele grzewcze oraz akcesoria i urządzenia pomocnicze. API.PL jest również dystrybutorem farb wodnych, rozpuszczalnikowych i platizolowych uznanych producentów: Sebek Inks, Union Ink i Rutland. W ofercie posiada materiały transferowe, materiały do samodzielnego przygotowania klisz oraz materiały i urządzenia pomocnicze do sitodruku, w tym m.in. zbiorniki zanurzeniowe marki Easiway.

API.PL

WARTOŚCI API.PL

 

MISJA

Pomagamy naszym Klientom rozwijać biznes. Wyszukujemy, adaptujemy, tworzymy i dostarczamy rozwiązania technologiczne podnoszące efektywność produkcji i budujące przewagę konkurencyjną. Działając odpowiedzialnie,  budujemy partnerskie relacje.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Odpowiedzialność rozumiemy jako dbanie o interes naszych klientów i naszej firmy oraz wywiązywanie się z przyjętych na siebie zobowiązań. Odpowiedzialność to także szczera pomoc, którą kierujemy do klientów, partnerów i pracowników firmy.

UWAŻNOŚĆ NA POTRZEBY KLIENTA

Słowo „uważność” oznacza, iż przywiązujemy do klienta wagę niezmierną a każdy szczegół współpracy ma swoją wagę. Dbamy o to, by znać i rozumieć autentyczne i realne potrzeby naszych klientów.

WSPÓŁPRACA I PARTNERSTWO

Wierzymy w to, że współpraca między pracownikami oraz API.PL z naszymi klientami i dostawcami prowadzi zawsze do najlepszych efektów.

Partnerstwo oznacza dla nas wzajemne i poważne traktowanie się stron jednego i tego samego biznesu.

Budując globalne relacje z naszymi dostawcami szanujemy wzajemnie odmienne wartości kulturowe.

WIEDZA I DOSKONALENIE

Uczymy się i poszerzamy naszą wiedzę, ponieważ chcemy podążać za nowoczesną technologią. Dzięki niej możemy tworzyć i dostarczać rozwiązania, które niosą klientom wymierne korzyści.

KREATYWNOŚĆ

Łącząc kreatywność z wiedzą i nowoczesną technologią chcemy oferować klientom istotne wsparcie w rozwoju ich biznesu.