Oferta urządzeń demonstracyjnych API.PL

Ruszyła wyprzedaż urządzeń do druku wielkoformatowego z demoroomu API.PL. W ofercie znajdują się drukarki UV o różnym polu zadruku, a także drukarka sublimacyjna, prasa termotransferowa, ploter tnący i laminator stołowy. Wszystkie urządzenia są sprawne i gotowe do pracy.

Poniżej prezentujemy urządzenia objęte wyprzedażą.

DRUK UV

Handtop HT2518 FR9

 

Drukarka fabrycznie nowa, rok produkcji 2019, 3 szt. głowic drukujących Ricoh GEN5, lampy UV LED, możliwość druku wielowarstwowego W + CMYK, opcjonalnie druk lakierem.

Drukarka typu flatbed o polu zadruku 250×180 cm i maksymalnej wysokości drukowanych mediów do 10 cm. Drukuje atramentami utrwalanymi światłem UV. Drukarka wyposażona jest w 3-rzędową karetkę, która daje możliwość druku warstwowego atramentami CMYK, białym i lakierem. Do wyboru oprogramowanie RIP Onyx lub Caldera.

Aktualna cena katalogowa – 62 700 USD
Cena urządzenia demo – 199 900 PLN

Więcej informacji nt. drukarki znajduje się TUTAJ.

WYŚLIJ ZAPYTANIE


Sunthinks SG1513

Drukarka demonstracyjna UV. Rok produkcji 2019, stan bardzo dobry, 3 szt. głowic drukujących Ricoh GEN5, lampy UV LED, możliwość druku wielowarstwowego W + CMYK, opcjonalnie druk lakierem.

Drukarka typu flatbed o polu zadruku 150×130 cm i maksymalnej wysokości drukowanych mediów do 150 mm. Urządzenie drukująca atramentami utrwalanymi światłem UV. Drukarka wyposażona jest w 3-rzędową karetkę, która daje możliwość druku warstwowego atramentami CMYK, białym i lakierem.

Aktualna cena katalogowa – 39 300 USD
Cena urządzenia demo – 129 900 PLN

WYŚLIJ ZAPYTANIE


Xenons R2000

 

Drukarka demonstracyjna do druku UV. Rok produkcji 2019, stan bardzo dobry, 3 szt. głowic drukujących Ricoh GEN5, lampy UV LED, możliwość druku wielowarstwowego W + CMYK, opcjonalnie druk lakierem.

Drukarka wielkoformatowa drukująca atramentami utrwalanymi światłem UV LED. Urządzenie o konstrukcji hybrydowej, która umożliwia druk mediów rolowych oraz materiałów sztywnych. Urządzenie wyposażone jest w 3-rzędową karetkę, dającą możliwość druku warstwowego atramentami CMYK, białym i lakierem. Możliwość druku mediów o max. szerokość do 210 cm oraz wysokości 10 cm.

Aktualna cena katalogowa – 44 900 EUR
Cena urządzenia demo – 145 000 PLN

WYŚLIJ ZAPYTANIE


SUBLIMACJA

Gongzheng GZS3202

Wielkoformatowa drukarka sublimacyjna z demoroomu API.PL. Rok produkcji 2018, stan bardzo dobry, 2 szt. głowic drukujących FujiFilm Spectra Starfire 1024.

Drukarka wielkoformatowa do sublimacji umożliwiająca druk bezpośredni na tekstyliach poliestrowych (tkaninach) oraz papierach transferowych. Precyzyjny układ podawania i odbierania mediów oraz wysokiej jakości, szwajcarskie, atramenty do sublimacji.

Aktualna cena katalogowa – 35 990 USD
Cena urządzenia demo – 99 000 PLN

Więcej informacji nt. drukarki znajduje się TUTAJ.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

 

 

 

 


PLOTER TNĄCY

JWEI BK2516

 

 

 

Wielofunkcyjny, stołowy ploter tnący z pasem transportowym do cięcia i rozkroju mediów rolowych oraz materiałów sztywnych. Urządzenie umożliwia cięcie za pomocą noża wleczonego, noża aktywnego, noża oscylacyjngo, noża typu kiss cut, noża typu v-cut, noża do tekstyliów oraz frezowanie i bigowanie. Obszar cięcia dla plotera wynosi 250×160 cm, a dzięki zastosowaniu pasa transportowego, możliwa jest praca na materiałach o długości większej niż 250 cm. Ploter wyposażony jest w system pozycjonowania wydruków służący do wycinania po obrysie wcześniej wydrukowanych grafik. W zależności od zastosowanego narzędzia do cięcia oraz materiału, ploter może ciąć przedmioty płaskie o wysokości nie przekraczającej 50 mm.

Aktualna cena katalogowa – 51 900 USD
Cena urządzenia demo – 155 000 PLN

WYŚLIJ ZAPYTANIE