Oferta urządzeń demonstracyjnych API.PL

Trwa wyprzedaż urządzeń do druku wielkoformatowego z demoroomu API.PL. W ofercie znajdują się drukarki UV o różnym polu zadruku, a także drukarka sublimacyjna, drukarka solwentowa oraz ploter tnący stołowy. Wszystkie urządzenia są sprawne i gotowe do pracy.

Poniżej prezentujemy urządzenia objęte wyprzedażą.

DRUK UV

Sunthinks SG1513

Drukarka demonstracyjna UV. Rok produkcji 2019, stan bardzo dobry, 3 szt. głowic drukujących Ricoh GEN5, lampy UV LED, możliwość druku wielowarstwowego W + CMYK, opcjonalnie druk lakierem.

Drukarka typu flatbed o polu zadruku 150x130 cm i maksymalnej wysokości drukowanych mediów do 150 mm. Urządzenie drukująca atramentami utrwalanymi światłem UV. Drukarka wyposażona jest w 3-rzędową karetkę, która daje możliwość druku warstwowego atramentami CMYK, białym i lakierem.

ATRAKCYJNA CENA!

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

sunthinks


Xenons R2000

xenons

 

Drukarka demonstracyjna do druku UV. Rok produkcji 2019, stan bardzo dobry, 3 szt. głowic drukujących Ricoh GEN5, lampy UV LED, możliwość druku wielowarstwowego W + CMYK, opcjonalnie druk lakierem.

Drukarka wielkoformatowa drukująca atramentami utrwalanymi światłem UV LED. Urządzenie o konstrukcji hybrydowej, która umożliwia druk mediów rolowych oraz materiałów sztywnych. Urządzenie wyposażone jest w 3-rzędową karetkę, dającą możliwość druku warstwowego atramentami CMYK, białym i lakierem. Możliwość druku mediów o max. szerokość do 210 cm oraz wysokości 10 cm.

ATRAKCYJNA CENA!

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

 


DRUK SOLWENTOWY

XEDA 1800

Xeda 1800 drukarka solwentowa

Wielkoformatowa drukarka solwentowa. Rok produkcji 2021, uruchomiona VII 2022, stan wzorowy, głowica drukujących EPSON DX5, szerokość druku 1800mm. 

Wyposażenie standardowe: 

  • nawijarka 
  • suszarka wydruków 
  • system stałego zasilania. 
  • trzy stoły podgrzewające materiał (przed, w trakcie i po wydruku) 
  • RIP Photo Print
  • startowy komplet atramentów (CMYK)

ATRAKCYJNA CENA!

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY


PLOTER TNĄCY

JWEI CB08-PM

Wielofunkcyjny, stołowy ploter tnący z pasem transportowym do cięcia i rozkroju mediów rolowych oraz materiałów sztywnych. Urządzenie umożliwia cięcie za pomocą noża wleczonego, noża aktywnego, noża oscylacyjngo, noża typu kiss cut, noża typu v-cut, noża do tekstyliów oraz frezowanie i bigowanie. Obszar cięcia dla plotera wynosi 250×160 cm, a dzięki zastosowaniu pasa transportowego, możliwa jest praca na materiałach o długości większej niż 250 cm. Ploter wyposażony jest w system pozycjonowania wydruków służący do wycinania po obrysie wcześniej wydrukowanych grafik. W zależności od zastosowanego narzędzia do cięcia oraz materiału, ploter może ciąć przedmioty płaskie o wysokości nie przekraczającej 50 mm.

ATRAKCYJNA CENA!

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

 

JWEI CB082516