Owalne drukarki sitodrukowe marki ROQ w ofercie API.PL

API.PL rozszerza ofertę maszyn sitodrukowych marki ROQ o drukarki owalne. Urządzenia posiadają bezbłędny system indeksacji oraz precyzyjny rejestr. Ich konstrukcja umożliwia szybkie przezbrajanie i pasowanie. Pozwalają drukować większą ilość kolorów oraz większe standardowe i niestandardowe formaty. Drukarki owalne powstały z myślą o dużych producentach odzieży i drukarniach usługowych, które jednocześnie realizują kilka zleceń.

W ofercie API.PL znajdują się trzy owalne drukarki sitodrukowe: ROQprint OVAL PRO, ROQprint OVAL EVOLUTION oraz ROQprint OVAL RUN. To kolejne po „karuzelach” urządzenia do druku sitowego portugalskiej marki, które trafiły do oferty API.PL. Podobnie jak drukarki karuzelowe, urządzenia owalne cechują się innowacyjną konstrukcją, trwałością i niezawodnością oraz wysoką jakością druku. Są przyjazne w obsłudze, użytkowaniu i konserwacji. Urządzenia posiadają możliwość kontroli wszystkich funkcji z panelu centralnego w formie 10” i 15” kolorowego ekranu dotykowego. Wyposażone są w niezależne podnoszenie głowic drukujących oraz niezależne panele sterowania na każdej głowicy. Umożliwiają zastosowanie dużej liczby stacji podsuszających, których zasilanie i sterowanie wbudowane jest w korpus maszyny. Przy dużej ilości głowic drukujących, z powodzeniem mogą zastąpić kilka mniejszych drukarek karuzelowych.

 

www 750x525 1

ROQprint OVAL PRO – pierwsza wśród owalnych urządzeń, maszyna do sitodruku o bezbłędnym i precyzyjnym systemie indeksacji i rejestracji, porównywalnym z drukarkami karuzelowymi. Główne cechy urządzenia: precyzyjny rejestr, podwójny indeks, elektryczny przesuw rakli sterowany falownikiem, możliwość dowolnej konfiguracji stacji drukujących, maksymalna wydajność – do 900* szt./h, maksymalny rozmiar nadruku: 850 × 900 mm, ilość palet: od 16 do 56, 20 kolorów.

ROQprint OVAL EVOLUTION to flagowy model pośród automatycznych maszyn sitodrukowych marki ROQ, pozwalający drukować formaty większe niż standardowe. Główne cechy urządzenia: podwójny indeks, możliwość dowolnej konfiguracji stacji drukujących, automatyczne wysokie podnoszenie głowic do czyszczenia, maksymalna wydajność do 950* szt./h, maksymalny rozmiar nadruku: 1000 x 1250 mm (przy podwójnym indeksowaniu), ilość palet od 16 do 56, 50 kolorów (wersje XL i XXL).

ROQprint OVAL RUN to automatyczna maszyna do sitodruku, zoptymalizowana pod kątem wysokiej wydajności w druku przemysłowym. Główne cechy urządzenia: elektryczny przesuw rakli sterowany falownikiem, wydajność do 850* szt./h, maksymalny rozmiar nadruku: 600 x 800 mm, ilość palet od 20 do 62, 20 kolorów.

Duże maszyny karuzelowe, z opcją druku większej ilość kolorów, zajmują bardzo dużo miejsca. Jest to niepraktyczne, ponieważ pomieszczenia produkcyjne zazwyczaj mają kształt prostokąta. Ilość kolorów efektywnie osiągalna w „karuzelach” to maksymalnie 18-20. Powyżej tej liczby konstrukcja staje się zbyt niestabilna. W maszynach owalnych konstrukcja jest bardziej stabilna i sztywna (palety są podparte na końcu ramion). Pozwala to uzyskać drukowanie dużo większej liczby kolorów, przy jednocześnie większym formacie.

Szczegółowe informacje dostępne są tutaj

*pojedynczy przedruk z zaciągnięciem