Papiery WIELKIEGO FORMATU – poznaj nowości w ofercie API.PL

Papiery graficzne, papiery posterowe, papiery fotograficzne? To wszystko specjalne papiery do druku wielkoformatowego, wykorzystywane w produkcjach reklamowych – zarówno w formie plakatów, reklam podświetlanych, jak i w tworzeniu produktów do wystroju wnętrz. Papiery graficzne, czy też fotograficzne stosowane są również jako podłoże do druku w przypadku wymagających precyzji i idealnego druku fotografii artystycznych.

Oferta papierów graficznych – posterowych w API.PL wzbogaciła się o nowe pozycje o szczególnych właściwościach.

Obejrzyj prezentację papierów WIELKIEGO FORMATU

papiery posterowe aktualnosc 1

Ignisafe to NIEPALNE, wysokiej jakości papiery do druku z satynową, nie odbijająca światła powierzchnią. Zaprojektowane specjalnie do wydruków wewnętrznych paneli reklamowych, podlegających wymogom ognioodporności (certyfikat M1). Mogą być stosowane w przestrzeniach publicznych, takich jak targi, wystawy, muzea. Ignisafe występują w dwóch wersjach:

· do zadruku jednostronnego Ignisafe M1 150 – LINK

· do zadruku dwustronnego Ignisafe Duo M1 220 – LINK

W grupie papierów wykorzystywanych w produkcjach typu Home Decor, wykorzystuje się zwykle grubsze papiery z eleganckim wykończeniem, które podkreślają charakter wnętrza oraz stanowią niepowtarzalny element dekoracyjny lub graficzny. Nie odbijają światła, gwarantują odpowiednie nasycenie i odwzorowanie kolorów. W ofercie API.PL znajdziecie trzy papiery do wykorzystania w tego typu produkcjach:

· WOAF Satin 200 – LINK

· Vesline City Poster Paper 200 E – LINK

· Vesline Photo Extra Glossy 275E – LINK

Kolejną grupą papierów o szczególnym zastosowaniu, czyli zaprojektowanych specjalnie do wyświetlaczy reklamowych oraz wielkoformatowej reklamy wewnętrznej to grupa City Light. Specjalny układ włókien i satynowa powłoka, dają doskonałe odwzorowanie kolorów oraz brak refleksów świetlnych. Podświetlone, nasycone kolorem, doskonale odwzorowujące szczegóły grafik – poznajcie papiery do podświetleń:

· WOAF Backlit 150 – LINK

· Vesline City Poster Paper 150E – LINK