Pierwsza instalacja drukarki Epson SC-F2200 w Polsce – firma Tulcia Sp. z o.o.

Pierwsza instalacja drukarki Epson SC-F2200 w Polsce! Zapraszamy do obejrzenia wypowiedzi pani Emilii Bzdręga, założycielki Tulcia sp. z o.o.!

Do tej pory Tulcia sp. z o.o. zajmowała się zdobieniem odzieży haftem komputerowym. Kiedy właścicielka dowiedziała się, że dzięki Epson SC-F2200 można stworzyć wyjątkowe projekty i wdrożyć produkcję różnorodnej oraz bezpiecznej odzieży (z użyciem certyfikowanych atramentów), uznała, że będzie to właściwy kierunek rozwoju. Jednocześnie druk DTG/DTF pozwoli jej zaoszczędzić sporo czasu niezbędnego do przygotowania projektu w hafcie komputerowym.

Moja wyobraźnia galopowała” – tak mówi Emilia Bzdręga o możliwościach najnowszej, hybrydowej drukarki DTG/DTF. Pomimo tego, że jest to dla niej zupełnie nowy typ zdobienia, proces produkcji okazał się bardzo prosty, a w podjęciu ostatecznej decyzji pomogła prezentacja maszyny w naszym showroom (w ramach zaproszeń na premierowe prezentacje). Kilkanaście dni później pierwsza w Polsce instalacja EPSON SC-F2200 odbyła się w jej domu.

Mamy nadzieję, że tak, jak Pani Emilia wspomina w filmie, instalacja Epson SC-F2200 to tylko przystanek w rozwoju firmy Tulcia sp. z o.o, a kolejne kroki wykonamy wspólnie.

Zapraszamy do obejrzenia wypowiedzi pierwszej w Polsce właścicielki Epson SC-F2200!