Media do laminacji

laminat

Laminaty monomerowe

Kalandrowe, samoprzylepne laminaty monomerowe są materiałami przeznaczonymi do laminacji grafik na płaskich powierzchniach. Dedykowane są dla krótko i średniookresowych folii monomerowych.

laminat 3

Laminaty polimerowe

Kalandrowe, samoprzylepne laminaty polimerowe są materiałami przeznaczonymi do laminacji grafik na płaskich i lekko pofałdowanych powierzchniach. Dedykowane są dla średniookresowych folii polimerowych.

laminat 4

Laminaty podłogowe

Laminaty podłogowe to laminaty o szczególnych parametrach, których zadaniem jest chronić grafikę podłogową przed zniszczeniem. Laminaty jednocześnie stanowią barierę antypoślizgową na powierzchni, na której dana grafika jest zaaplikowana, szczególnie w miejscach o dużym natężeniu ruchu i w miejscach publicznych.

Występują w wersji monomerowej i polimerowej.

laminat 5

Laminaty do zadań specjalnych

Jest to gama produktów przeznaczona do różnych zastosowań wymagających specyficznych właściwości takich, jak: super mocny klej, powłoka do pisania mazakami suchościeralnymi, struktura i kolor tablicy szkolnej.

Grupa ta obejmuje również laminaty strukturalne, laminaty chroniące przed niechcianymi graffiti, zarysowaniami lub laminaty ze zwiększoną ilością kleju, które sprawdzają się doskonale przy wydrukach nawierzchniowych – UV, lateks.