Monitory Eizo

Jesteśmy partnerem graficznym firmy EIZO. Dzięki wiedzy jaką dysponujemy w zakresie zarządzania kolorem i wieloletniemu doświadczeniu w druku cyfrowym dajemy Wam rozwiązania najwyższej jakości. Podążając za najwyższymi standardami chcemy zaoferować monitory najlepszej klasy i dlatego nasz wybór padł na markę Eizo.

Ekrany Eizo znane są na rynku graficznym i nikogo nie trzeba przekonywać, że urządzenia tej marki są najlepszym wyborem.

Istotą w procesie druku jest wysokiej jakości skalibrowany monitor. Posiadając go nie będziemy już zastanawiać się dlaczego wydruk jest inny. Warto posiadać taki referencyjny monitor, gdyż dzięki niemu zaoszczędzimy czas i pieniądze na ewentualnych poprawkach wydruków.

Monitory EIZO - ColorEdge CG223W

ColorEdge CG223W

CG223W nadaje się idealnie do pre-pressu, cyfrowej fotografii i zastosowań wideo. Monitor cechuje szeroki gamut i możliwość kalibracji sprzętowej.

Monitory EIZO - ColorEdge CG246

ColorEdge CG246

Przeznaczony jest dla osób profesjonalnie zajmujących się grafiką i wideo ze względu na doskonałą reprodukcję kolorów. CG246 charakteryzuje się szerokim gamutem, posiada wbudowany czujnik wykonujący automatycznie kalibrację,
a zdefiniowane tryby wyświetlania charakterystyczne dla standardów broadcastowych ułatwiają codzienną pracę. 

Monitory EIZO - ColorEdge CX240

ColorEdge CX240

Jest to wszechstronny monitor do fotografiki i grafiki, stworzony dla zaawansowanych użytkowników. Szeroki gamut, jednorodna jasność zarówno w centralnym punkcie, jak i w rogach matrycy, wbudowany czujnik sprawujący pieczę nad poprawnym odwzorowaniem barw to tylko niektóre z zalet tego modelu.

Monitory EIZO - ColorEdge CG 276

ColorEdge CG 276

Monitor LCD z matrycą 27” i kalibracją sprzętową. Zalety modelu CG276 to przede wszystkim wbudowany kalibrator, autorskie oprogramowanie ColorNavigator oraz opatentowany układ wyrównujący jasność i kolory matrycy.

Monitory EIZO - ColorEdge CS230

ColorEdge CS230

Zaprojektowany specjalnie z myślą o mniej wymagających użytkownikach zajmujących się edycją foto i innymi kreatywnymi działaniami. CS230 oferuje profesjonalne narzędzia zapożyczone z wyższych modeli ColorEdge, takich jak automatyczna korekcja kolorystyczna dokonywana przez wbudowany czujnik oraz oprogramowanie ColorNavigator w opcji. 

Monitory EIZO - FlexScan SX2462W

FlexScan SX2462W

Obserwuj, jak twoje kreatywne pomysły przybierają bardzo rzeczywistą postać na ekranie monitora SX2462W, bardziej rzeczywistą niż mogłeś się spodziewać – dzięki jednoczesnemu wyświetlaniu kolorów z palety 10-bitowej oraz szerokiej przestrzeni barwnej.