Caldera RIP

Oprogramowanie RIP -

Znakomity, stabilny rip dla środowisk Linux i Mac OS. Duża skalowalność i bogata funkcjonalność czynią go idealnym rozwiązaniem dla najbardziej wymagających użytkowników i drukarń wyposażonych w wiele urządzeń.

Jedyny rip oferujący w standardzie Adobe PDF Print Engine. Szeroka gama wersji i atrakcyjnie wycenione edycje limitowane do poszczególnych urządzeń dają szansę korzystania z oprogramowania najwyższej jakości za niewygórowaną cenę.

Onyx RIP

Oprogramowanie RIP -

Onyx RIP to wiodący na rynku producent programów ripujących oraz rozwiązań systemowych dla drukarni wielkoformatowych. Program dzięki swojej niezawodności wybierany jest jako środowisko pracy przez miliony producentów reklam na całym świecie. Technologie przetwarzania obrazu ewoluują i są dopasowane do światowych trendów i zgodności kolorystycznych.

CADlink Technology Corporation

Oprogramowanie RIP -

Firma CADlink Technology Corporation od ponad 30 lat przygotowuje najnowocześniejsze oprogramowanie do tworzenia reklam, grawerowania, frezowania, sitodruku, zdobienia odzieży i druku cyfrowego. Produkty obejmują SignLab, EngraveLab, FilmMaker, ProfileLab i Digital Factory.