SUMMA S – CLASS 2

 

Summa S Class 2 to bardzo zaawansowane plotery tnące rolowe produkowane w renomowanej belgijskiej firmie SUMMA, która cieszy się dużym zaufaniem klientów na całym świecie.

Unikalny system OPOS-X, w który są wyposażone wszystkie urządzenia tej marki, dzięki czujnikom optycznym pozwala na bardzo dokładne pozycjonowanie wydruków.

Technologia MicroSprocket, która jest opatentowana przez firmę Summa to precyzyjnie wykonany i pokryty tytanem system prowadzenie mediów, który umożliwia uzyskanie niedostępnej dla innych ploterów tej klasy gwarantowanej dokładności cięcia rzędu 0.1 mm na długości nawet do 50 metrów.

Plotery tnące
Plotery tnące - Seria T

Seria T

Plotery tnące serii T łączą w sobie maksymalną wydajność przy jednoczesnym zagwarantowaniu jakości cięcia oraz intuicyjności obsługi. Bardzo solidna konstrukcja urządzenia pozwala na naprawdę szybką pracę i poradzenie sobie z najtrudniejszymi materiałami jak: folie kamieniarskie, folie magnetyczne czy odblaskowe.

SUMMA CUT

Od 1996 r plotery tnące serii Summa Cut wciąż ewoluowały, zdobywając ogromne uznanie na rynku profesjonalnych ploterów wielkoformatowych. Charakteryzują się one dużą wydajnością, doskonałą jakością cięcia, łatwością obsługi. W bardzo łatwy sposób można je zestawić w ciąg produkcyjny z dowolnym ploterem ekosolwentowym, pigmentowym z naszej oferty.

Plotery tnące - Seria D

Seria D

Seria D łączy moc i precyzję z wydajną i niedrogą głowicą tnącą o dużej prędkości.