Trymery - Keencut Evolution 3

Keencut Evolution 3

W trymerze głowice tnące oparte są na łożyskach oraz stalowych prowadnicach. Zastosowanie takiego rozwiązania sprawia, że praca na urządzeniu jest łatwa i nie nastręcza problemów. Mniejszy opór podczas cięcia ułatwia obróbkę twardszych materiałów, m.in. takich jak spienione PCV. Precyzja cięcia jest dużo większa – całkowicie zniwelowany został tzw. „luz” głowicy, a połączenie łożysk ze stalowymi prowadnicami pozwoliło na przedłużenie żywotności trymera.

Wymiana narzędzi tnących. Unikatowy system w prosty i szybki sposób pozwala za pomocą jednego ruchu na wymianę głowic tnących dla różnych materiałów, takich jak: folie, papiery, banery, spienione PCV, tekstylia, czy tapety. Możliwe jest nawet zainstalowanie narzędzia do bigowania!

Zainstalowano półprzezroczystą listwę wskazująca dokładną linię cięcia, pozwalająca uzyskać precyzję z dokładnością do 0,2mm.

Wszystkie modele Keencut Evolution 3 występują w szerokościach: 1.6m, 2.1m, 2.6m, 3.1m. Nowością jest możliwość zamówienia indywidualnego wymiaru trymera aż do szerokości 5.5m!

Trymery - KEENCUT EVOLUTION E2

KEENCUT EVOLUTION E2

Zintegrowane, poziome urządzenie do przycinania wszelkiego rodzaju aplikacji reklamowych.

Ze względu na zastosowaną, innowacyjną głowicę, która przycina w dwóch kierunkach, trymer Evolution E2 pozwala na wygodę, dokładność oraz szybkość w wykańczaniu prac.

Zastosowane w tym modelu noże pozwalają na cięcie z dokładnością do 0,2 mm a wbudowany tor cięcia oraz głowica z nożem obrotowym idealnie sprawdzają się w pracach z wszelkiego rodzaju tekstyliami.

Mechanizm Lift & Hold, zamontowany z obydwu stron, zapewnia niezmienną pozycję listwy a tym samym wygodę i wysoką jakość pracy.

Trymer występuje w szerokościach: 1,6 / 2,1 / 2,6 / 3,1 / 3,6 m.
Grubość ciętych materiałów do 13 mm.

 

Trymery - KEENCUT JAVELIN 2 – JAVELIN INTEGRA

KEENCUT JAVELIN 2 – JAVELIN INTEGRA

To najpopularniejsza seria trymerów do przycinania mediów. Umożliwia cięcie z dokładnością do 0,2 mm. Jest idealnym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie pożądana jest wysoka precyzja cięcia.

Możliwość zamocowania trymera do posiadanego blatu roboczego, stołu lub konstrukcji stwarza kompletne miejsce pracy.

Głowica tnąca o wysokiej wydajności umożliwia cięcie materiałów o grubości do 10 i 13 mm.

Łatwa wymiana na głowicę z nożem obrotowym pozwala również na cięcie wszelkiego rodzaju tekstyliów.

Zastosowanie: panele, pop up, wydruki wielkoformatowe itp.

Trymer występuje w szerokościach: 1,6 / 2,1 / 2,6 / 3,1 m.

 

Trymery - KEENCUT SABRE 2

KEENCUT SABRE 2

Trymer Sabre 2 to wszechstronne i funkcjonalne urządzenie do cięcia.

Posiada bezpieczną głowicę tnącą  z regulowanym ostrzem (noże płaskie – trapezowe) do cięcia wszelkiego rodzaju materiałów o grubości do 10 mm oraz płyt piankowych do 13 mm (noże specjalne).

Dodatkowo, opcja z  łatwą wymianą na głowicę z ostrzem krążkowym doskonale sprawdza się w cięciu tkanin oraz tekstyliów.

Wbudowany, aluminiowy „blat roboczy” o szerokości ok. 40 cm sprawia, że precyzja cięcia do 0,2 mm nie stanowi dla operatora większego problemu.

Trymer występuje w szerokościach: 1,0 / 1,5 / 2,0 / 2,5 / 3,0 m.

 

Trymery - KEENCUT STEELTRAK

KEENCUT STEELTRAK

Trymer opracowany specjalnie do cięcia cięższych i grubszych, sztywnych i półsztywnych materiałów wykorzystywanych w rynku reklamy.

Z opcją długości cięcia 165 cm i 250 cm jest to najdłuższy, najbardziej dokładny i łatwy w obsłudze ręczny, pionowy trymer dostępny na rynku.

Steeltrak zapewnia czystą i bezpyłową pracę. Posiada głowice z łatwym wyborem jednego z trzech dostępnych noży.

Grubość cięcia – 2, 3, 4, 6 do 13 mm.
Głowica do cięcia szkła od 0 – 6 mm jest dostępna opcjonalnie.

 

 

Trymery - KEENCUT EXCALIBUR 5000/1000X

KEENCUT EXCALIBUR 5000/1000X

Trymer Excalibur to innowacyjne urządzenie do cięcia z dwoma głowicami, które posiadają cztery noże (1000X – 3 noże) zamontowane w taki sposób, aby ich wybór przy cięciu był możliwie łatwy.

Zintegrowana, pionowa listwa (prowadnica) zapewnia wygodę, stabilność, szybkość oraz dokładność w przycinaniu materiałów do 2m szerokości.

Excalibur zapewnia bezgłośną i czystą pracę oraz jest konkurencyjnym rozwiązaniem do cięcia wielu materiałów sztywnych, używanych w nowoczesnych pracowniach graficznych, drukarniach oraz agencjach reklamy.

Głowica do cięcia szkła od 0 do 6 mm jest dostępna opcjonalnie.

 

 

Trymery - KEENCUT SIMPLEX

KEENCUT SIMPLEX

Jest to lekka, przenośna listwa z zamontowaną wysokiej jakości głowicą tnącą.

Trymer dostosowany jest do pracy na stole i na podłodze. Nie posiada systemu mocującego Lift & Hold.

Simplex zapewnia dokładność cięcia do 1 mm. Jest ekonomiczną alternatywą dla Javelina lub Sabra.

Głowica tnąca zapewnia regulację głębokości cięcia do 10 mm.

Trymer występuje w szerokościach: 1,1 / 1,6 / 2,1 / 2,6 / 3,1 m.