Poznaj lepiej papiery sublimacyjne Neenah Coldenhove

Oferta API.PL wzbogaciła się o papiery sublimacyjne marki Neenah Coldenhove z linii Jetcol®: The Original, Industrial oraz Special. Papiery dedykowane są do produkcji poligraficznej w obszarach: moda, odzież sportowa, home decor, reklama oraz podłoża twarde do sublimacji.

 

Zalety papierów sublimacyjnych marki Neenah Coldenhove:

  • solidna europejska marka
  • unikalna linia produkcyjna
  • doskonały gamut kolorystyczny
  • szeroki zakres zastosowania: moda, sport, POS.

Papiery sublimacyjne NEENAH COLDENHOVE dostępne w API.PL:

Jetcol® High Speed 95g
Flagowy produkt Neenah Coldenhove. Charakteryzuje się doskonałą szybkością schnięcia oraz  wysoką odpornością na ścieranie po zadruku. Doskonale sprawdza się przy produkcji materiałów obiciowych i home decor, odzieży sportowej oraz materiałów reklamowych na podłożach twardych.

Jetcol® Thermal Adhesive (TA) 85g
Wysoko wydajny papier powlekany klejem. Przeznaczony jest do różnych rodzajów tkanin elastycznych stosowanych np. w produkcji odzieży sportowej. Jego unikalne własności pozwalają minimalizować tzw. efekt duchów oraz cieni.

Jetcol-X® 57g
Papier o wysokiej chłonności, wydajności i stabilności. Uniwersalne właściwości sprawiają, że posiada szerokie spektrum zastosowań – od produkcji odzieży, po materiały obiciowe i home decor. Dostępny w większych nawojach.

Jetcol® HTR3100 90g
Uniwersalny papier sublimacyjny. Idealny dla druków o dużym nafarbieniu. Przeznaczony głównie do produkcji odzieży sportowej z natężeniem tuszu do 300%. Charakteryzuje się wysoką stabilnością druku i wydajnością transferu.