Poznaj nową odsłonę e-sklepu API.Pl – zamawiaj wygodnie!

Zajmujesz się zdobieniem na produktach tekstylnych i innych gadżetach? Zaczynasz swoją przygodę z drukiem cyfrowym? Potrzebujesz na bieżąco materiały do swojej produkcji?

Zapraszamy do wygodnego zamawiania naszych produktów w nowej odsłonie sklepu internetowego API.PL!

W e-sklepie mamy dla Ciebie m.in. produkty do sublimacji – drukarki, papiery, tusze, materiały do produkcji transferów DTF, bogaty wybór folii termotransferowych flex i flock – klasyczne, odblaskowe i z efektami specjalnymi. Nie zapominaj też o termotransferze tonerowym  – znakomite papiery transferowe do jasnych i ciemnych podłoży typu koszulki torby, czapki oraz produkty do transferu na sztywne podłoża tj. metal, szkło, ceramika, akryl, karton czy folia magnetyczna.

W naszym e-sklepie możesz zamówić kompletny zestaw produktów dedykowanych do produkcji w technologii sublimacji, w tym niezawodna drukarka Epson SC-F500, pozwalająca na druk do formatu 24″ z rolki lub arkuszy A3 (przy użyciu podajnika) lub jej mniejszy brat Epson SC-F100 do druku na arkuszach A4. Gwarantujemy najniższe ceny na te urządzenia w Polsce oraz komplet materiałów eksploatacyjnych i konserwacyjnych do drukarek, które zapełnią Ci niezawodną produkcję.

Sprawdź sam już dziś! Zapraszamy do sklepu internetowego API.PL – sklep.api.pl!