Poznaj pełną ofertę mediów LFP – pobierz katalog

Zajmujesz się produkcją reklamową? Tworzysz materiały informacje i oznaczenia do sklepów, galerii handlowych i miejsc użyteczności publicznej? Potrzebujesz podłoży, które sprawdzą się w najtrudniejszych warunkach i długo zachowają swoje właściwości? A może podłoży do home decor? Szukasz nowości i innowacyjnych rozwiązań? Pobierz katalog mediów LFP i sprawdź bogatą ofertę materiałów do druku dostępnych w API.PL.

W katalogu znajduje się wszystko, co potrzebne do druku wielkoformatowego w zakresie mediów. Znajdują się w nim podłoża do druku światowych producentów: DECAL, DRYTAC, GUANGDONG, MOLCO oraz marki własnej VESLINE, przeznaczone do różnych zastosowań i do druku najpopularniejszymi technologiami: ekosolwentem, sublimacją, drukiem UV, pigmentowym oraz drukiem żywicznym (nowość w ofercie API.PL). W zestawieniu są materiały podstawowe do LFP, podłoża specjalistyczne oraz przeznaczone na trudne powierzchnie. Prezentowane są: banery, folie okienne, folie monomerowe i polimerowe, laminaty i szronionki, canvasy, materiały na rollupy, materiały specjalnego przeznaczenia, a także materiały banerowe do wszelkich realizacji wielkoformatowych, media na trudne powierzchnie wewnętrzne i zewnętrzne, jak asfalt i beton, media niszowe oraz nośniki do druku offsetowego. Są też materiały do home decor: różnego typu tkaniny, tapety oraz dywaniki.

 

mailling 640x480px 1

Oferta mediów i podłoży jest stale rozszerzana. Nowością są podłoża amerykańskiej firmy GENERAL FORMULATONS, a także wielkoformatowe media arkuszowe (sztywne) do druku UV, w tym ekologiczne płyty EXCELLENT szwedzkiego producenta Oppboga.

W katalogu dostępna jest także oferta narzędzi i akcesoriów do aplikacji oraz systemów przechowywania i transportu mediów. Oprócz aktualnej oferty produktów, w zestawieniu zamieszczone są również inspiracje, porady i wskazówki dotyczące stosowania i aplikowania mediów na różnych rodzajach podłoży.

W celu zapewnienia najlepszych efektów pracy drukarni, w każdej grupie produktów zamieszczonych zostało kilka rozwiązań o różnych parametrach. Ułatwi to dopasowanie materiałów do indywidualnych oczekiwań i potrzeb klienta końcowego.

Katalog mediów LFP dostępny jest w wersji on-line.

POBIERZ KATALOG MEDIÓW