Premiery drukarek i “Diament” dla API.PL na targach FastTextile 2019

Podczas tegorocznej edycji targów API.PL zaprezentowało kompleksowe rozwiązania do druku dla branży tekstylnej. Najważniejszym wydarzeniem na stoisku firmy były premierowe pokazy możliwości nowych ploterów sublimacyjnych marki Epson z serii SureColor SC-F. Z kolei jury konkursu przyznało Diament FastTextile 2019 drukarce Epson SureColor SC-F6300.

Epson SureColor SC-F9400H to 64-calowa drukarka sublimacyjna, która przeznaczona jest do szybkiego, wielkoformatowego druku na odzieży, tekstyliach i miękkich materiałach reklamowych. Urządzenie oferuje możliwość drukowania z użyciem dwóch oryginalnych atramentów fluorescencyjnych (żółty i różowy),  co idealnie sprawdza się podczas produkcji odzieży sportowej czy roboczej. Z kolei Epson SureColor SC-F500 to znacznie mniejsza 24-calowa drukarka również oparta na technologii sublimacyjnej. Opracowano ją z myślą o firmach produkujących krótkie serie materiałów reklamowych, laboratoriach fotograficznych czy producentach odzieży. 

C0009.00 10 04 49.Still019 2
DSC01134 1

Ploter Epson SureColor SC-F6300, który API.PL posiada w ofercie, otrzymał Diament Fast Textile 2019 w kategorii Produkt Roku. Jest to 44-calowa drukarka sublimacyjna przeznaczona dla firm z branży tekstylnej i producentów materiałów promocyjnych. W stosunku do wersji SC-F6200 gwarantuje wyższą wydajność, krótsze przestoje i niski całkowity koszt eksploatacji. Nowością jest opcjonalna nawijarka do druku roll to roll oraz możliwość czyszczenia Cap Topa głowicy drukującej samodzielnie przez klienta oraz zwiększone do 1,1l worki na atramenty. Podczas targów zaprezentowaliśmy również kompleksową ofertę akcesoriów oraz mediów do druku sublimacyjnego, sitodruku oraz zdobienia i personalizowania tekstyliów sprawdzoną techniką DTG. Pokazało również bogatą ofertę folii FLEX (w tym wiele nowości), a także media tekstylne i tekstylia podłogowe (wycieraczki i dywaniki), systemy do transportu i przechowywania mediów oraz materiały eksploatacyjne, w tym: atramenty i papiery sublimacyjne.

Na prezentację urządzeń i akcesoriów do druku zapraszamy do naszego showroomu. Zachęcamy do kontaktu!

Zapraszamy do obejrzenia wideorelacji z naszego udziału w targach.