Printing & Media Show 2020

Zapraszamy do udziału w projekcie Printing & Media Show 2020. To cykl prezentacji urządzeń do wielkoformatowego druku cyfrowego oraz różnego typu mediów i podłoży do druku. Podczas wydarzenia pokażemy zarówno nowości, jakie w ostatnim czasie weszły do naszej oferty, jak również sprawdzone już rozwiązania. Printing & Media Show 2020 odbywa się od 13 października do 27 listopada br., kolejno w Oddziałach API.PL w Chorzowie, Poznaniu, Bydgoszczy, Białymstoku, Rąbieniu k/Łodzi oraz we Wrocławiu.

Podczas wydarzenia stawiamy na prezentację możliwości drukarek sublimacyjnych japońskiej marki Epson seria SureColor SC-F. Pokażemy pełen wachlarz możliwości jakie dają urządzenia sublimacyjne serii SC-F . Od drukarki Epson SC-F500 przeznaczonej do niskonakładowej produkcji gadżetów reklamowych i personalizowania odzieży, przez drukarkę Epson SC-F6300 do sublimacji tkanin, do drukarki Epson SC-F9400H, przeznaczonej do wysokonakładowego druku na tekstyliach i posiadającej możliwość druku dwoma kolorami fluo (żółty i różowy). Serię urządzeń SC-F uzupełnia Epson SC-F2100 drukująca w technologii DTG, która doskonale sprawdza się przy zdobieniu i znakowaniu  odzieży. Druk ekosolwentowy prezentujemy na ploterze Epson SC-S80610. Pokażemy również druk termotransferowy z białym tonerem przy wykorzystaniu drukarek marki OKI.

Printing & Media Show 2020 to także prezentacja mediów i podłoży do druku z oferty API.PL. Zaprezentujemy je w podziale na pięć kategorii:

Poniżej znajduje się harmonogram Printing & Media Show 2020, wraz z odnośnikami do formularzy zgłoszeniowych do udziału w poszczególnych Oddziałach.

W ramach projektu API Live, istnieje również możliwość wzięcia udziału w prezentacjach urządzeń w formie on-line (lista prezentacji on-line dostępna jest tutaj). W sprawie umówienia się na prezentację on-line, prosimy kontaktować się bezpośrednio z pracownikami Oddziału, na terenie działania którego Państwo funkcjonują.

Udział w prezentacjach jest bezpłatny.
Serdecznie zapraszamy!