Problemy w druku DTF ? Koniec szukania przyczyny! System KODAKOLOR (FTF) do druku DTF.

Znakomita informacja dla wszystkich produkujących transfery DTF! W ofercie API.PL dostępny jest kompletny system KODAKOLOR The Film-to-Fabric (FTF) Print System. Dzięki swoim zaletom, stanowi doskonały wybór zarówno dla profesjonalnych zastosowań przemysłowych, jak i dla mniejszych drukarni. System KODAKOLOR (FTF) do druku DTF  zapewnia doskonałą stabilność i powtarzalność produktu, a co za tym idzie, także jakość wyrobu końcowego .

Stabilne atramenty do DTF KODAKOLOR

Atramenty do DTF marki Kodak to wysokiej jakości tusze stworzone specjalnie dla technologii DTF. Doskonale sprawdza się w druku na urządzeniach przemysłowych, jak i drukarkach biurkowych. Jest kompatybilny z głowicami EPSON, co pozwala na wszechstronne zastosowanie atramentu.

Zalety druku z tuszami DTF z systemu KODAKOLOR (FTF) do druku DTF

  • długa żywotność i niezawodność drukarki, dzięki atramentom o doskonałej konsystencji i wyjątkowej łagodności dla głowic,
  • ułatwia utrzymanie urządzenia w ciągłej gotowości do druku – tusz nie zatyka układów drukujących drukarki
  • Po wygrzaniu, tusz DTF marki Kodak zapewnia elastyczny i trwały nadruk na materiale (tkaninie lub dzianinie) – odporny na zniszczenia oraz długotrwałe użytkowanie, co ma szczególne znaczenie w przypadku produktów, które są narażone na intensywną eksploatację.

Dedykowana folia do druku DTF KODAKOLOR

Folia do druku transferów DTF marki Kodak jest doskonałym nośnikiem do produkcji transferów. Powłoka folii została opracowana tak, aby jak najlepiej pracować z atramentami Kodak DTF. Produkt może być stosowany również we współpracy z innymi tuszami dostępnymi na rynku. Potwierdzają to setki zadowolonych Klientów.

Klej proszkowy marki Kodak do transferów DTF KODAKOLOR

Klej proszkowy marki Kodak jest doskonałym uzupełnieniem kompletnego zestawu do druku DTF. Zapewnia trwałość oraz elastyczność transferu DTF na produkcie końcowym.

Wszystkie produkty z Systemu KODAKOLOR (FTF) Print System do druku DTF możecie kupić w naszym sklepie internetowym

DTF made by KODAK 1

W ramach kompletnego systemu KODAKOLOR The Film-to-Fabric (FTF) Print System dostępne są tusze do DTF, dedykowana folia DTF oraz klej proszkowy DTF.

 

Cały system posiada certyfikację OEKO-Tex – tusze oraz klej EKO-TEX® ECO PASSPORT a folia OEKO-TEX® STANDARD 100.

Firma Kodak jest niekwestionowanym liderem branży fotograficznej. Od blisko 30 lat produkuje materiały eksploatacyjne w systemie termicznego druku piezoelektrycznego i ciągłego druku inkjet. Marka od zawsze stawia na innowację i rozwiązania najwyższej jakości. Produkty Kodak zyskały uznanie i miano znakomitych rozwiązań w kluczowych technologiach druku graficznego i tekstylnego. Wiedza, doświadczenie i współpraca z tysiącami zadowolonych Klientów na całym świecie, pozwoliły marce Kodak stworzyć nowe, kompletne, bezkompromisowe rozwiązanie w technologii DTF. Dzięki zastosowaniu produktów jednego Producenta, otrzymujemy niespotykaną jakość i stabilność druku.