PROMOCJA: termotransfer z OKI teraz z pakietem korzyści

Kup drukarkę OKI Pro7411WT lub OKI Pro8432WT i zyskaj akcesoria do druku o wartości do 2000 pln.

Tylko w okresie od 18 maja do 5 czerwca 2020 r. przy zakupie drukarki OKI Pro7411WT otrzymasz bezpłatnie papiery transferowe Shockline o wartości 400 zł netto. Decydując się na zakup drukarki OKI Pro8432WT otrzymasz bezpłatnie papiery transferowe Shockline o wartości 2000 zł netto lub czarny komplet drukujący za 1 zł.

To nie koniec korzyści. Równolegle proponujemy oprogramowanie RIP CADlink Digital Factory OKI Edition z 20% rabatem od ceny katalogowej oraz Plug In Fluid Mask o wartości 150 EUR – w gratisie!

Dodatkowo w promocji oferujemy papiery transferowe Shockline z 30% rabatem od ceny katalogowej. Sprawdź cennik papierów – API.PL Papiery Shockline W Pakiecie Korzyści.

Jesteś zainteresowany zakupem drukarek OKI Pro w promocyjnej ofercie?

>> Wyślij zapytanie

Termotransfer z białym tonerem – dlaczego OKI?

Termotransfer cyfrowy (tonerowy) pozwala na przeniesienie pełnokolorowej grafiki lub zdjęcia na dowolne podłoże, które może być użyte w prasie termicznej, za pomocą nadruku na papierze transferowym.

Drukarka OKI Pro7411wt

Drukarka OKI Pro7411WT

Drukarki OKI Pro7411WT i OKI Pro8432WT to przełom w cyfrowym druku termotransferowym (tonerowym).W urządzeniach zastosowano wielokrotnie nagradzaną technologię wykorzystującą biały toner. Technologia zapewnia perfekcyjny poziom nieprzezroczystości, głębię druku i czyste  biele na materiałach kolorowych lub druk w standardowej palecie kolorów CMY. Pozwala to na przeniesienie wzorów na tkaniny, tworzywo sztuczne, ceramikę, a nawet metal. Drukarki OKI Pro są niezwykle uniwersalne w druku na formatach A4 i A3, umożliwiając tworzenie grafik na szyby i inne powierzchnie w punktach sprzedaży.

OKI Pro7411WT – nowoczesne i ekonomiczne rozwiązanie dla małych drukarni i punktów usługowych. Profesjonalna drukarka formatu A4 z przełomowej serii produktów OKI Graphic Arts.

OKI Pro8432WT to profesjonalna drukarka formatu A3. Drukarka może drukować w 3 konfiguracjach tonerów: CMYK, CMYW, WMYC. Skonfiguruj drukarkę w zależności od podłoża na którym drukujesz.

Dedykowany RIP = najlepsza jakość druku

Pełnię możliwości drukarek OKI Pro z białym tonerem uzyskamy wykorzystując dedykowane oprogramowania RIP – CADlink Digital Factory OKI Edition. Oprogramowanie dedykowane jest dla użytkowników drukarek OKI działających w branży zdobienia i personalizacji, którzy chcą uprościć i usprawnić proces projektowania i produkcji. RIP obsługuje praktycznie wszystkie powszechnie używane drukarki OKI, dostępne obecnie na rynku – od drukarek podstawowych do drukarek profesjonalnych Pro-Series. Oprogramowanie RIP Digital Factory v10 OKI Edition posiada funkcję przygotowania produkcji i przepływu pracy wraz z wiodącymi w branży, kompletnymi narzędziami do zarządzania kolorami, automatyczną obsługą białego tonera czy efektami dostępnymi tylko w drogich programach graficznych. Firma CADlink Technology Corporation od ponad 30 lat przygotowuje najnowocześniejsze oprogramowanie do tworzenia reklam, grawerowania, frezowania, sitodruku, zdobienia odzieży i druku cyfrowego. Produkty obejmują SignLab, EngraveLab, FilmMaker, ProfileLab i Digital Factory.

Drukarka OKI Pro8432wt

Papier transferowy ma znaczenie

Najlepsze rezultaty druku w technologii termotransferu tonerowego na drukarkach OKI Pro osiągniemy, wykorzystując do transferu dedykowany papier, renomowanego producenta. W ofercie API.PL dostępne są papiery włoskiej firmy SHOCKLINE, dzięki którym można ozdabiać odzież i tkaniny, a także różnego typu gadżety i produkty promocyjne, wyprodukowane z bawełny, poliestru, skóry, papieru, kartonu, filcu, drewna oraz metalu i ceramiki. W ofercie posiadamy papiery do druku laserowego i LED, w formacie A4 i A3.

Więcej informacji o drukarkach OKI dostępnych w ofercie API.PL znajduje się TUTAJ

Zachęcamy do skorzystania z oferty!