Przyciągnij klientów jak magnes – folie magnetyczne, bazy, podkłady i papiery magnetyczne do wielu zastosowań.

Magnesy to idealny nośnik, który można łączyć z wieloma materiałami.  Gdzie możesz zastosować podłoża magnetyczne?

Oto nasze propozycje:

  • Dekoracje – Folie magnetyczne pozwalają na kreatywne wykorzystanie powierzchni metalowych. Mogą być stosowane do tworzenia dekoracji, magnetycznych tablic, kalendarzy czy plansz do gier (w tym maskownic na grzejniki)
  • Materiały dla szkół, przedszkoli i innych ośrodków edukacyjnych – magnesy mogą być wykorzystane do nauki i zabawy. Można na nich umieszczać magnetyczne litery, cyfry czy kształty – ułatwiając naukę i poznawanie
  • Planery i tablice magnetyczne dla zespołów do organizacji pracy, planowania zadań, wizualizacji postępu prac – folie magnetyczne mogą być wykorzystywane do planowania zadań, z możliwością nadruku spersonalizowanego dla danej firmy lub zespołu. Można na nich umieszczać magnetyczne etykiety, listy rzeczy do zrobienia czy inne ważne informacje. Można je również zalaminować – folią do markerów suchościeralnych łacząc funkcje magnesu i tablicy suchościeralnej.
  • Materiały identyfikacji i reklam magnetycznych – czyli tymczasowe reklamy na pojazdach lub innych metalowych powierzchniach. Są łatwe do nakładania i usuwania, co czyni je praktycznym narzędziem marketingowym.

Obejrzyj film i porozmawiaj z naszym doradcą, o tym jak podłoża magnetyczne mogą przyciągnąć nowych klientów do Twojej firmy.

 

 

W naszej ofercie znajdziecie folie, bazy i podkłady producenta MagDecor, które są bezpieczne dla zdrowia – ma to potwierdzenie w certyfikatach i deklaracji producenta. MagDecor przeszedł pozytywnie badanie zgodnie z normą EN 71-3 na obecność substancji toksycznych.

Zadzwoń do nas

793 222 009

Jak drukować podłoża magnetyczne?

Najlepiej na drukarkach UV lub na ekosolwentowych drukarkach EPSON serii S, które mają aluminiowe stoły grzewcze, umożliwiające druk na magnetycznych mediach do druku.

Więcej informacji na temat produktów przedstawionych w filmie znajdziesz na stronie https://www.mediadodruku.pl/kategoria-produktu/magnesy/