Rekomendacja od producenta tkanin firmy DS Print

DS Print z Wodzisławia Śląskiego udzielił nam rekomendacji w zakresie współpracy i zakupionych urządzeń do sublimacji. Zachęcamy do obejrzenia filmu!

Firma zajmuje się głównie drukiem sublimacyjnym. Wśród klientów DS Print są głównie firmy z branży reklamy outdoor, hurtownie tkanin oraz producenci odzieży i leżaków. DS Print drukuje na ploterach sublimacyjnych Epson SureColor SC-F9300 oraz kalandrach marki Transmatic. Przy wyborze urządzeń firma kierowała się przede wszystkim stabilnością ich pracy i powtarzalnością kolorów. Nie bez znaczenia była również bezawaryjność i prędkość druku. Jak podkreśla Krzysztof Kubica Prezes Zarządu DS Print – za współpracą z API.PL przemawia fachowe doradztwo w zakresie wyboru sprzętu, terminowość realizacji zamówienia oraz sprawna obsługa serwisowa. Zakup ploterów Epson i kalandrów Transmatic okazał się strzałem w 10! Firma planuje rozszerzać swój park maszynowy. Możliwe, że ponownie zdecyduje się na zakup plotera marki Epson.

Poza urządzeniami, DS Print zaopatruje się w API.PL również w tkaniny do sublimacji. W przypadku tkanin decydujące znaczenie ma ich wysoka jakość i możliwość uzyskania dobrej powtarzalności kolorów.

Więcej informacji o firmie DS Print na stronie www.dsprint.pl.