Epson już pracuje w Adcraft – Centrum Reklamy

Zakup drukarki Epson SC-S40610 pozwala Adcraft na realizację większej ilości zleceń dla renomowanych marek. Adcraft – Centrum Reklamy oferuje teraz klientom kompleksową ofertę: od przygotowania projektu, przez produkcję do montażu wydruków. – Wdrożenie do naszej oferty drukarki Epson SC-S40610 przyczyniło się zwiększenia wydajności pracy i wyeliminowania przestojów.  Urządzenie charakteryzuje się prostą obsługą oraz ponadprzeciętną stabilnością pracy. Dodatkowym argumentem potwierdzającym słuszność wyboru jest współpraca z dystrybutorem, który oferuje kompleksową obsługę, od materiałów do druku, po wsparcie techniczne oraz serwis. API.PL zorganizowało nam również w pełni profesjonalne szkolenie z obsługi urządzenia – mówi Kamil Niewiadomski z firmy Adcraft.

scfs40610 med
adcraft 002

Epson SureColor SC-S to wielkoformatowe drukarki ekosolwentowe, umożliwiające wykonanie zarówno prostych oznakowań, czy materiałów reklamowych, aż po skomplikowane ekspozycje i dekoracje na materiałach różnego typu. Wszystkie elementy drukarek zostały w całości zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę Epson, co gwarantuje bezproblemowe działanie i profesjonalną jakość wydruku.

Zastosowane w drukarkach atramenty Epson UltraChrome GS3, jako nieliczne posiadają certyfikat GreenGurad Gold, umożliwiający wykonywanie aplikacji do zastosowań wewnętrznych, takich jak: przedszkola, szkoły, czy szpitale oraz innych miejsc użyteczności publicznej z gwarancją bezpieczeństwa.