Innowacyjność, precyzja, dobra cena – rekomendacja dla maszyn ROQ

Producent odzieży STRUS Spółka Jawna rekomenduje maszyny sitodrukowe firmy ROQ. Urządzenia tego portugalskiego producenta znajdują się w ofercie API.PL.

ROQ to globalna marka i światowy lider w produkcji urządzeń do druku na tekstyliach. Jej produkty znane są z legendarnej precyzji, niezawodności i trwałości. W ofercie znajdują się karuzelowe i owalne drukarki tekstylne, które w połączeniu z doskonałymi tunelami suszącymi oraz bogatym zestawem urządzeń i modułów dodatkowych, pozwalają na dobór zestawów produkcyjnych idealnie dopasowanych do potrzeb i potencjału klienta.

Wybór padł na ROQ-a ze względu na przyjazność dla drukarza. Większość maszyn, które są na rynku są przeznaczone raczej dla mechaników, a nie dla drukarzy. W ROQ-u wszystko jest tak skonstruowane, aby było proste dla operatora. Kolejnym bardzo ważnym argumentem była cena. Dużo atrakcyjniejsza niż konkurencyjnych urządzeń, przy jednocześnie bardzo dobrej jakości – mówi Błażej Strus, współwłaściciel firmy STRUS Spółka Jawna.

Więcej informacji nt maszyn ROQ znajduje się TUTAJ